10 Kasım LPG KABLO

Ordu Kayahan Oto Yol Yardımı

'Karadeniz Bölgesi' forumunda hemso72 tarafından 15 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. hemso72

hemso72 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    akşam saat22.30 accent era aracımla yolda kaldım ve yol yardımını aradım. beni aracımı aldığım Kayahan otomotive yönlendirdiler ve ekip gerçekten gayet hızlı bir şekilde gelerek aracıma müdahale etti. gecenin karanlığında bu iş olmaz diyeceklerini düşündüm ama inanılmaz bir özveri ile çalışarak 1,5 saat civarında aracımdaki problemimi çözdüler. buradan öncelikle Dinçer usta ve Aykut beyin nezdinde tüm Ordu Kayahan Otomotiv yetkililerine ve çalışanlarına ilgi vealakaları ve gerçekten özverili çalışmaları için teşekkür ederim. Mustafa Çakır-Ünye

2. mustafaemer

mustafaemer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    mustafa emer
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    geçmiş olsun demekki yol yardım işe yarıyormuş

3. Çağrı

Çağrı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hocam bu yol yardım ücretli mi?

4. Misafir

Misafir Guest

Geçmiş olsun hocam....

5. hemso72

hemso72 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    herkese teşekkür ederim, sorun yakıt aldığım benzinliğin tankına yağmur suyu karışmış, onların da haberi yoktu, aracımı benzinliğe kadar çekip durumu izah ettiler ve masraflarıbenzinlik karşıladı. kullanıcı hatası denen durumlarda ücretli ama diğer durumlarda ücretsiz.(garanti kapsamındaysa)

6. hayta38

hayta38 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    İsmail HAYTA
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    çok geçmiş olsun

7. ersinb

ersinb Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    özellikle bu ORDU kayahan oto gerçekten çok iyi. servisi de gayet iyi. 2 sene önce bende yaz tatilinde uğramıştım. ilgi alaka superhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley32.gif

8. Köksal

Köksal Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,522
    Ad Soyad:
    Köksal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Opel
    valla akşamın o saatinde insanın parayı da biyerde gözü görmüyor, çok geçmiş olsun gerçekten insanı geren bir durum. servisi de çabalarından dolayı kutluyorum

9. koyay

koyay Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ben de Fatsa'dayım aracı izmirden almıştım ama bu kadar reklama artık bakımını burada yaptırmak mübah oldu :)

10. efe34

efe34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bende kayahan dan aldım karadeniz bölgesinde Kayahan ı tek geçerim.

11. TuAF2007

TuAF2007 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    kayahan süper ya 10 numara.bizim era da kayahan çıkışlı ilgi alaka süper.

12. Mustafa

Mustafa Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Çok geçmiş olsun.. Servislerin böyle yaklaşımı insana huzur veriyor..https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley32.gif

13. kirkaya

kirkaya Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    2007 yılında Orduya gittiğimde kullanmakta olduğum Starex' in ön camı inip kalkarken ağırlaşmıştı Yetkili Servis olan KAYAHAN otoya gittim orada aracın sorununa hemen müdehale edildi ve yapılan işlem camın sorunsuz bir şekilde çalışmasıyla neticelendi ayrıca borcum ne dediğimde ise aldığım cevap şu oldu; Siz bizim misafirimizsiniz herhangi bir ücret ödemeniz söz konusu değil dediler!... Bunun üzerine geçici şok yaşadım orda o an çünkü Kocaelinde yaşıyorum örneğin aynı sorun için Kocaeli görtana gitseydim bozuk olmayana da bozuk diyerek karşıma abartılmış bir fatura çıkartılırdı imkanı yokki oradan para ödemeden çıkmak söz konusu olamazdı... Onun için KAYAHAN oto bana Ordulu olmamdan dolayı memleketim insanımın ne derece tok olduğunu insancıl olduğunu kalitesini ve farkını bir kez daha görmemi göğsümün kabarmasını sağladı bir nevi onun için bende KAYAHAN oto personeli ile tüm yönetimine teşekkür ediyorum.. Ben neticede oraya sıkıntımdan dolayı gittim bu garanti dahilinde de olsa ücretlide olsa bana misafirimizsiniz demeleri bende onları baş tacı etmeye yetecek bir yaklaşım oldu. İşini iyi yapanalara insana değer verenlere ve gözü başkasının cebinde olmayanların bir arada olduğu bir ortamda inanın kendimi evimde hissettim orada güzel insanlar var. Dilerim inşallah yaptıkları tüm iyilikler karşılıksız kalmaz onlara bir şekilde geri döner...
    Düzenleyen : kırkaya

14. Ümit Zengin

Ümit Zengin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    ümit zengin
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    arkadaşlar şu bir gerçek;herkes servisler hakkında düşüncelerini yazıyor ,kimin nerelerde olacağı belli değil,mesela bugün izmirdeki oraz yetkilisi oturuma katıldı,arkasından kayahan servisin memnuniyeti geldi,bence çok güzel,üstadımın adresi belli istanbullular için,demekki bir elin nesi iki elin sesi var diye boşuna dememişler. saygılarımla

15. i10i10k

i10i10k Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    valla bende giresunluyum ama ankarada yaşoyoruz giresuna ara sıra gidiyoruz aracı 2010 i10 neziroğlundan aldık oranın servisine bir daha gitmek istemiyorum keşke orada kayahan gibi olsa bu arada bu yaz yani 2011 aracın baya bi yerinden ses geliyodu kayahan aldı arabayı giresudan çekicyle aracın altı vurmu bi parçamı ne kırılmış o bir daha yapıştırılmışmı ne olmu bende tam bilmiyorum bide aracın bakımı yapıldı toplan sanırsam 600 tl gibi bi rakama mal olmuştu anneme sordugumda se servis iyi dedi ama annemin dediği kapının içinden gelen sesi yapamışlar ve bir dha servise girmek zorunda kalmıl yoldan geri dönmüş gelen ses ise YİNE NEZİROĞLUNDA SONRADAN TAKTIRDIĞIM ALARM KUMANDASININ PARÇASI DÜŞMÜŞ ONDAN SES GELİYOMUŞ VE BU ALARMDAN DAHA NELER NELER YAŞADIK SİZ BİLSENİZ... O YÜZDEN DİYORUM KEŞKE BURADA NEZİROĞLU GİBİ OLSA NEYSE HADİ HERKESE İYİ GÜNLER... :)

16. Tamer52

Tamer52 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    729
    Ad Soyad:
    Tamer gürsoy
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    VW
    bende ORDU'luyum kayahan gerçekten iyi çalışıyo araba servide her gittiğinde tertemiz geliyo

Bu Sayfayı Paylaş