LPG KABLO

Nürburgring 2012-2018 Kazaları...

'Video' forumunda gogo46 tarafından 26 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. gogo46

gogo46 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    4,917
    Ad Soyad:
    gökhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Kia
  2. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    bana da yutupta öneri olarak sürekli geliyor bıktım abi seyretmekten her akşam:) zaten bu paylaşımların sahibinin meraklı olduğu konu bellidir:D

giriş kaç euro acaba? 22 küsür kilometrelik pisttir kendileri, sonradan yapılan 4.5km lik nurburgring ile nordscheleife yı birleştiriyorlar iyice uzuyor, dünya standartlarına aykırı zaten günümüz modern pistleri 3-5km cik, 1975 te niki lauda ferrarisiyle yandıktan sonra iyice meşhur oldu burası sonra f1 e uygun değil diye f1 takviminden çıkardılar yasakladılar ettiler, çünki bir kaza oluyor ne ambulans ne çekici olay yerine gidene kadar hakgetire kırmızı bayrak sallanıp yarış yarıda durdurulsa 10 dakika sürüyor yarışın durması, şimdilerde GT serisi 24 saat dayanıklılık yarışı falan oluyor o araçlar sağlam kolay öldürmediği için,

benim bilgisayarda rfactor, nfs shift 2, gtr2, gtr evolution gibi oyunlar var hepsinde bu pist var akşamları vakit olursa sanal ortamda nordscheleife da gazlıyorum ama işte bir tur 7 dakika sürünce :) zor iş yani.

Bu pistin haritasını içeren bir de stickerları var böyle seat leon lara falan yapıştırıyorlar acaba sticker ı yapıştıran araç sahibi biliyormu lauda yı tanıyormu bu ne menem bir pisttir böyle diye hiç düşünüyormu?. kara orman pisti derler inişli çıkışlı ve virajları hafızada tutup iyi bir tur zamanı elde etmek çok zor.

gogo46 bunu beğendi.
  3. gogo46

gogo46 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    4,917
    Ad Soyad:
    gökhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Kia
    çoğu süpersport,hothach burda test edilip verileri açıklanır.baya rağbet ve ilgi gören bir pist.çoğu videosunu izlerim.virajdaki hatalar nedir,nerde ne yapmalıydı diye...

ist.park hafta sonu benim araç için (128hp)130tl di.

girmeyi çok istedim,ama aracıda yıpratmak istemiyorum.pist işlerine hevesim var.cesaretim yok gibi :)

santafe2004 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş