10 Kasım LPG KABLO

Multimedya Sistemime Dair Birkaç Soru...

'Görüntü & Multimedia Sistemleri' forumunda mstfylmz84 tarafından 5 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. mstfylmz84

mstfylmz84 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Mustafa Yılmaz
    Yaşadığınız Şehir:
    27-GAZİANTEP
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Aracıma yavaş yavaş alışıyorum ancak çözemediğim birkaç durum var. Bilenler yardımcı olabilirse sevinirim.

1. USB taktığım zaman mp3'lerimi görmüyor... Farklı formatlar denedim olmadı... Acaba usb okuması için bir program falan mı indirmem lazım android sisteme?

2. GPS uydu bulmada zorlanıyor. Konum işareti bazen yarı gri yarı beyaz olarak beliriyor, bazen tam görünüyor... Telefonumu bt ile bağladığımda genelde bu sorun oluyor. Çakışma oluyor olabilir mi?

3. Önceki aracım daha küçük bir araçtı. (Symbol) Bunun maşallahı var ve park ederken bi tarafa vuracağım diye aklım gidiyor... Geri görüş kamerası var ama sanırım alışkın olmadığım için pek kullanamıyorum... Önceki aracımda arkada 4 adet sensör vardı... Buna da ön ve arka sensör taktırmayı düşünüyorum... Faydalı olur mu sizce? Serviste takıyorlar mı? Mevcut sisteme entegre olur mu?

Şimdiden ilgilenip cevap verecek arkadaşlara teşekkür ederim. Keyifli sürüşler...

2. Burak084

Burak084 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ad Soyad:
    Burak Bayrak
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Selamlar aracınız hayırlı olsun Bir tuscon hastası olarak inşallah ilerde bizede nasip olur :)

Mp3 formatını desteklememesi normal degil muhtemelen yazılımsal birşey yazılımını güncellediğinizde çözülecektir. Bunun için forumda ilgili kişilerden yardım alabilirsiniz.

Park sensörü taktırmanıza hiç gerek yok dediğiniz gibi geri görüş kamerası var sadece alışmak gerek. Ayrıca tusconda otonom var ve park yeri bulduğunda kendi kendini park edebiliyor valla benden iyi park ediyor :) isterseniz bunu bi araştırın..

İyi sürüsler :))

mstfylmz84 bunu beğendi.
  3. yerbakili

yerbakili Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    88
    Ad Soyad:
    Yasin ERBAKILI
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Elantra (2015-20XX) AD