LPG KABLO

Motordan Aşırı Gelen Tak Tak Tak Sesi

'Accent Admire Forum - Club LC' forumunda Selim06 tarafından 15 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

1. Selim06

Selim06 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Selim erdem
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.5 CRDI (2003-2005) LC
    Merhabalar aracım hyundai accent admira 1.5 3 silindir dizel araç 10 gün önce 10 bin bakımını yaptırdım yağı felan filtreler değişti usta bana yağ filtresinin ordan yağ kaçırmış dedi araba filtreyi felan değiştirdi her neyse dün akşam hafif bir yokuş çıkarken vitesi 2 den 3 e attım tam gaza bastım arabadan tık tık tık diye sesler gelmeye başladı sağa çektim yağına suyuna bakyım eksiltme yok tu eve kadar gidiyim dedim 2 km felan gittim yolda ses iyice arttı tak tak tak diye aşırı ses çıkmaya başladı öyle Bıraktım arabayı evin önüne sabah usta geldi araba yatak vuruyor 7 ila 8 bin masrafı var dedi sinirlendim baya bu akşam arabayı çalıştırdım ısıttım iyice arabayı ve birden ses gitti sevinmiştim baya sonra stop ettim tekrar çalıştırdım yine ses geldi acaba yağdan yapıyor olabilir mi diye düşünüyorum

2. Under Ground

Under Ground Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,435
    Ad Soyad:
    Hüseyin
    Yaşadığınız Şehir:
    74-BARTIN
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Ustanın dediği gibi krank yatak sesi varsa zaten kaybedecek birseyiniz yok . Güvenilir bir tamirci bulup arabayı lifte kaldırıp karteri açtırın. Usta kol keplerini söküp baksın hatta çok şüphelenirse. Ak ..... kara ...... belli olur .

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Selim06

Selim06 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Selim erdem
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.5 CRDI (2003-2005) LC
    Akşam Bi usta daha geldi siboplar vuruyor dedi herkes farklı bişey diyor yarın vericem arabayı motoru söküp bakıcak

Under Ground bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş