10 Kasım LPG KABLO

motor

'Excel Forum - Club' forumunda bulut19_38 tarafından 29 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. zaferxp

zaferxp Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Dostum bu iş öyle görünüyorki sana bir excel parasına çıkacak, bence o paraya excel motoru değişmedende uçak gibi olur..

2. carleone

carleone Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    caner ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Excel (1985-1994)
    S.a bende aranıza yeni katıldım 91 model excel h.b arayı satın aldım arabanın motorunda yag yakma sorunu var istanbulda yaptırabılecegım guzel bır usta var mı.. ve ne kadara ısın ıcınden cıkarım bılgı verırsenız cok sevınırım...

3. mursel_balci

mursel_balci Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,777
    Ad Soyad:
    Mürsel
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Sonata 2.4 (2006-2010) NF
    Aramıza hoşgeldiniz. tanışma bölümüne konu açıp kendinizi tanıtabilirsiniz. motor çeşitli sebeplerden yağ yakar. bunu da motoru açmadan hiç bir usta masrafın ne olacağını kesin söyleyemez. tahmini olarak sekmanla kurturulsa 1000 tl gibi eğer komple motor işin içine girersen 2000 tl civarlarında bir masrafınız olur. usta olarak herhangi bir usta yerine hyundaiden anlayan bir ustaya yaptırmanızı tavsiye ederim.

4. redexel04

redexel04 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Kardesim bende 93 gls var exel daha motorunu 2 gun once yaptirdim araba deli gibi oldu 200 km hizi rahatlikla goruyorum ayrica yakitida bariz derecede dustu benim tavsiyem motoru sifirlattir yeniden motor yaptittir . En temizi ben 3200 tl ye yaptirdim ama yaptircaksanda orjinal parcalar ile topla motoru iyi bir tamirciye

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş