LPG KABLO

Motor Teklemesi

'Arıza Tespit Bölümü' forumunda sertaçaydın tarafından 12 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. sertaçaydın

sertaçaydın Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad Soyad:
    sertaç aydın
    Yaşadığınız Şehir:
    18-ÇANKIRI
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 (2000-2003) LC
    Mrb arkadaslar aracim hyundai accent milenyum kasa onceleri benzinde aracim gaz yememe problemi yapıyordu surekli tupte kullanmamdan dolayi benzinin toryulanmasindan dolayi gaz yememe problemi yapiyordu gecenlerde aracimi sanayiye goturdum antifrizin siyahlastigini farkettim bi duruma usta bimden aldigim antifrizi koydugum icin antifriz pisligidir dedi bende su koyup degistirdim birkac kere sonra duzelor gibi oldu ama tekrar antifriz koydum 400 km yol yaptim antifriz yine siyahlasti arti benzinde gaz yemeyen araba tuptede 2000 devrin altinda gaz yememede bulunuyor acaba sorun nereden kaynaklaniyor bilen varsa aydinlatsin simdiden hepinize tesekkur ederim.

2. Halil ŞAHİN

Halil ŞAHİN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    162
    Ad Soyad:
    Halil ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    ateşleme sisteminizi gözden geçiriniz,ayrıca radyatör temizleyici ile temizlemenizde fayda var..kolay gelsin

3. SerialKiller41

SerialKiller41 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    302
    Ad Soyad:
    Koray Yunus
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Daha önceden antifiriz kullanımı yapılmadıysa antifiriz motordaki radyatördeki gaz beynindeki kalorifer peteğindeki kireçleri sökmüştür kireçler yolları tıkamıştır gaz beyni randumanlı çalışmıyor olabilir,benzinde bu şekilde problem yoksa böyle bir düşünce ortaya atabiliriz ama benzinde yapıyorsa da bu olaya bağlı olmayarak benzin sisteminde de sorun olabilir veya ateşlemede problem vardır.

Bu Sayfayı Paylaş