LPG KABLO

Motor Teklemesi

'Milenyum Kasa Accent Forum - Club LC' forumunda ozhantektas tarafından 24 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. ozhantektas

ozhantektas Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Özhan TEKTAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    aracım 2001 1.3 accent lx araçta lpg yok. araçla yolda giderken hiç bi sıkıntı yok ama durduğumda benzi kokusu geliyordu ve motor tekliyordu bazen stop ediyordu en son oksijen sensörünü değiştirdim. sensörü değiştirdikten sonra benzin kokusu kesildi fakat dururken araç tekliyor stop ediyor bazen 30-40 km hızla giderken stop ediyor neyden kaynaklı olabilir

2. oguzatm

oguzatm Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad Soyad:
    oğuzhan atmaca
    Yaşadığınız Şehir:
    10-BALIKESİR
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    akü kutup basını özellıkle + olanı cıkar bı gun bekle bakalım degısıklık olacak mı ertesı gun tak bın... ayrıca oksıjen sensörunu degısmeseydın onun ucu kurum kırec vs pıslık baglıyor evde kullanılan kırec pas cozucu bı kaba koy oksıjen sensoru kafasını metal kısmını ıcıne batır 3-5 saat bekle sensör tas gıbı oluyo ben yaptım ıyı sonuc aldım metal kısım sıfır gıbı oluyor 300 lıra para vermeyın bosuna hem motor sesı ıyılestı hemde delı gıbı benzın yıyodu baya sarfıyatı azalltı benzınde gıtmeye korkuyodum bu arada sensorun eskısını keske tamırcıye vermeseydın onda bısı yoktur kullanılırdı o adam temızleyıp baskasına satacak sımdı her zaman derım cıkan parçaları adamlara bırakmayın baskasına senın parcanı satıyor...

Bu Sayfayı Paylaş