10 Kasım LPG KABLO

Motor Suyu

'Yumurta Kasa Accent Forum - Club X3' forumunda İsmailKeskin tarafından 21 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

1. İsmailKeskin

İsmailKeskin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ad Soyad:
    ismail keskin
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Selamlar beyler.
    99 accentin Radyatordeki suyunu kontrol ettim yag karismis gibi. Yasina gore normal midir? Yoksa contadan sizdiriyor mudur? Herhangi bi duman atma yok yani yanma odasina ekstradan karisan malzeme yok. Basina gelen ve cozum uretebilen arkadaslarin yardimlarini rica ederim. Hayirli forumlar.

2. Tamer5150

Tamer5150 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    190
    Ad Soyad:
    Tamer ALTUNER
    Yaşadığınız Şehir:
    50-NEVŞEHİR
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Basima onceki aracta defalarca geldi. Bende genelde yanma odasina su gitmesi seklinde oluyordu. Antfriz yaglidir kopurme filan yoksa kontrole devam et derim. Yasadigim belirtilerden en onemlisi sabah ilk calismada arac, asiri sarsintili calisiyor sonra normale donuyorsa eyvah conta gitti derdim. Bir digeri ya cok sikistirirken yada yarim veya ceyrek gazda gaz yerken aracin teklemesidir. Buda genelde isininca ya azalir ya kesilir.

3. İsmailKeskin

İsmailKeskin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ad Soyad:
    ismail keskin
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Aslında özelliğini kaybeymiş antifriz olabilir diye düşünmeye başladım. sabah çalıştığı zaman aşırı sartıntı falan yok sadece sesi normale göre daha fazla oluyo. Onun da normal olduğunu düşünüyorum.

Teşekkürler görüşlerin için.

4. Under Ground

Under Ground Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,435
    Ad Soyad:
    Hüseyin
    Yaşadığınız Şehir:
    74-BARTIN
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Bence suyunuzu komple boşaltıp tekrar bir yenileyin ve takibe devam edin . Şakaya gelmez . Conta yanmaları genellikle suya kompresör verme şeklinde kendini gösterir , yağ çevriminden su çevrimine yağ karışması için motorun çok ciddi bir hareret görmüş olması lazım .

Bu Sayfayı Paylaş