LPG KABLO

modifiyeciler bi el atında vurduralım

'Aracın Dış Modifiyesi' forumunda emrahtauran tarafından 27 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. emrahtauran

emrahtauran Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    Emrah turan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    arkadaşlar aracim kaporta boyaya girecek bende sizlerden yardım almak istiyorum varmı fikri olan aracım 1.6 admire tüplü böyle bir araç yapmak istiyorum [​IMG]

2. emrahtauran

emrahtauran Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    Emrah turan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    yani beyler sade bi modifiye istiyorum anlayacağınız daha farklı düşünen resim göndersin 195 45 15 jant aldım arkadaşlar bilirler sürtüyo arka çamurlukları açtırıcam

3. 3434ErHaN

3434ErHaN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ad Soyad:
    erhan ördekci
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    Sana tavsiyem çamurluk ile oynama aynı kasa aynı lastik ebatı ile ben kullanıyorum

4. 3434ErHaN

3434ErHaN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ad Soyad:
    erhan ördekci
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    Çamurluk ile oynama arabanın orjinalliği bozulmasın başka yollar var bende 195 45 15 kullanıyorum milenyumda yapacağım olay yayın altının oturduğu yeri dibinden kestireceksin parça koyup uzatıyorlar ben yaptırdım istanbulda şuan a kadar sıkıntı yaşamadım

3 cm yeterli olur

5. Buraktokatli

Buraktokatli Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    590
    Ad Soyad:
    Burak Tokatlı
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Ustam resimdeki araca bak bende 17 jant ile kullaniyorum. Kış sartlarinda orjinal yay ve lastiklere donuyorum. 17 sürüyo sürtmuyo degil evet ve benim aracim 3 cm alcak orjinalinden. Sana kullanmisliklarimdan bi tecrube tabanini genis al ve kesinlikle v tipi lastik alma. Eger aracin orjinalse camurluklara elletme ama yok orjibal degil ven zevk icin yapmak istiyorum diyosanda yaptir icinde kalmasin. Iyi bi ustaya iyi bir sekilde yaptir. Yada kamber olayiyla lastiklere belli bir egim vererek camurluga sok. Bende suan arladarda 2 derece kamber var lastikler cap duruyo. Spor yay genis taban ince yanak ve lastik birazda kamber ile milletin 120 ile giderken fren bastigi virajlara bende 140 la gaz basarak giriyorum. Bu sekilde bi modifiye uzun yolda isine yarar sehir icinde basina bela olur. Bu yaz 3 kere lastik yardım sadece siz hesap edin. Erken degisen aks kafalari diger yakit artisi gibi gibi bicok dez avantaji var ama farklilik istiyosaniz bunlar katlanacaginiz seyler

Bu Sayfayı Paylaş