LPG KABLO

Lpg Montajı Yapıldı-lovato Exr Karma-candan Mühendislik

'Tucson Forum - Club' forumunda TolgaB. tarafından 8 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

1. ferman24

ferman24 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Osman Aydın
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Hayırlı olsun. Ben aracımı (2016 tucson 1.6 t- gdi 4x4) alalı 2 hafta oldu. Aldığım gün candan mühendisliğe 7000 TL ye Prins VSI 2 karma sistem taktırdım. Primsi tavsiye ettiler. Sıvı sistem çok pahalı olduğu için yatırmadım. Ölçümlerini yapıyorum. Enson LPG 327 kuruş sonucunu aldım. Ama benzin harcamasını bilmiyorum. Net bir sonuca henüz ulaşamadım. Sıvı sistem taktıran varmı acaba.

2. Lovato

Lovato Servis-Satış Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1,176
    Ad Soyad:
    DAMLA LPG
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    İX35 (2009-201X)
    Geçmiş olsun @TolgaB. Tekrar güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Kronik bir durum olmamakla beraber, bir şanssızlık olmuş gibi görünüyor @MSC .

TolgaB. bunu beğendi.
  3. eseker

eseker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Emre
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Herkese merhaba, 2016 1.6 gdi otomatik tucson aracımıza dün itibari ile prins vsi2 lpg taktırdım bugün full gaz ve ceyrek depo benzin ile yol çıktım. Sürüş sırasında yaklaşık 80-100 km hızdayken prins göstergesi 2 bip sesi uyarısı ve kırmızı ünlem yanıp sönmeye başladı lpg göstergesi full den tek ışığa düşü sarı yandı ve araç benzine geçti. Sürmeye devam ettiğimde araç lpg ye geçmedi ve manuel göstergeden tüpü kapadım ve tekrar açtım tüpe geçiş yaptı ana gösterge tek ışık sarıda kaldı. Bu şekilde sürmeye devam ettim ve her hızlanmaya çalıştığımda (örneğin 60-70 de seyrederken gaza basıyorum) aynı sorun tekrar ediyor. Aracı durdurdum motoru kapadım yeniden çalıştırdım gösterge normale dönüyor (mavi ışık full) normal seyirderken de aynı hata oluyor hızlanırkende.

Böyle bir sorum yaşayan var mı varsa lpg yi taktırdığınız yer sorununuzu çözebildimi? Fikirlerinizi merak etmekteyim.

Bu Sayfayı Paylaş