LPG KABLO

Lastik Tavsiyesi

'Detaylı Temizlik' forumunda Aytac Altay tarafından 27 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,516
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Hocam önceki lastiğim dediğim gibi ,michelin energy saver 185 65 15 di , ne de olda daha yumuşak bir hamuru vardı , ama pirelli ona göre daha sert.

Tapatalk kullanarak iPhone 6S aracılığıyla gönderildi

2. acipinarli

acipinarli Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    483
    Ad Soyad:
    internet gezgini
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    evet mıchelın türkiye şartlarına pek uygun değil. Arkadaşım Peugeot 301 aldı üzerinde mıchelın marka lastik vardı. aracın daha garantisi bitmeden lastiklerin 4'üde maalesef çukura girme, kaldırıma değme sebepleri ile ya balon yaptı yada yarıldı ve artık 4 lastiği de mıchelın değil.

aracım 1997 model corolla idi. ilk aldığımda yazlık olarak lassa attracta kullanıyordum. serisi bitti 4-5 yıl sonra. lastiklerin ömrüde tamamlandığı için yenileri alacaktım. Lastikcim yakıt tasarrufu da var hocam dedi. Attracta ya baktım yanlış değilsem yakıt değeri E yada F idi. Greenways C etiketine sahipti. Lastik ebatları yine aynı idi aracımda. 175/65/14. geçen mayısta aracımı değiştirdim ve i20 aldım. Onda da Greenways vardı sevinmiştim.
    Corollada uzun yolda bir depo lpg ile 400 km civarında giderken, greenwaysten sonra 430 km'yi gördüm.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  3. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,057
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    aracımın üstünde michelin alpin kış lastiği var, aracı eşim de kullanıyor ve her gün dar yerlere park ediyoruz. her gün kaldırıma çarpıyor, yarılma falan yok, balon yok.

michelin birçok yönden en iyi lastiklerden birisidir. küçük çaplı lastiklerde(13-14) bütün markalarda kaliteyi düşürüyorlar.

ayrıca fabrikada takılan lastiklerin çoğu kalitesi düşürülmüş oluyor.

Asel Kaan Efe ve Önal bunu beğendi.
  4. varols26

varols26 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad Soyad:
    Serhan Varol
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    herkese merhaba. yeni üyeyim burada. ben de yazlık lastik almayı düşünüyorum. aracım 2002 model 1.3 lx accent. en uygun ne tavsiye edersiniz? benim aklımda olan lassa greenways.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş