LPG KABLO

konyada irentmi önturmu

'İç Anadolu Bölgesi' forumunda amarat1 tarafından 8 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

1. amarat1

amarat1 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ad Soyad:
    Agonca
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 MPI (2014-2020)
    30 binde irente 60 bin bakımda ise öntura gittim ikisi arasında tercih yapmak gerçekten zor ama şöyle bir karşılaştırma yapabilirim ,irent ittifak holdinge bağlı olduğu için daha kurumsal daha resmi, öntur ise biraz daha esnaf gibi biraz daha sıcak geldi bana , irentin yeri daha büyük ama önturda büyük bir yere taşınmak üzere , servise gittiğiniz zaman ikiside ön bilgilendirme yapıyor bu konuda irent daha iyi , ama sizde arabanızı iyi tanıyın model yılı kilometre ve bakım aralıklarını iyi hesaplayın sorun varsada iyi açıklayın, servise sorunlarınız hakkında forumda ön araştırma yaparak biraz bilgi sahibi olarak gidin ama accentlerdeki kronik sorunları kurcalatmayın her iki firmanın servis danışmanlarını biraz da siz yönlendirmeniz lazım , fiyat olarak ikiside hyundai servis indirim kampanyalarına katılıyor ama öntur biraz daha hesaplı gibi geldi bana , bakım sonrası her iki firmada size detaylı bilgi veriyor , bence ne öntura giden nede irente giden pişman olmaz 100 - 150 tl fark için özel servise gitmem diye düşünüyorum.

Muzzyy bunu beğendi.
  2. MEGFB

MEGFB Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Melih Kulakcı
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    öntura gittim getz imin öndeki iki koltuktada emniyet kemer ikaz lambası (sesli değil) vardı şimdi ise sürücüdeki yanıyor yolcudakine ne oldu ? suçlarınıda kabul etmiyorlar bide mobil 1 0-40 new life (100 tl) yağ koymuştum arabama motorunda sorun çıkartır diye yağı dökmüşler sözde kendi yağlarını satacaklarya bide sattıkları yağ castrol magnatec 10 40 diye geçiyor faturada araba 100 km de yağ eksiltiyordu gittim teflon dedikleri yeşil bir sıvı attılar araba sesi yükseldi haram zehir zıkkım olsun dedim bir daha gitmedim hep dışarda yaptırırım şimdi aksine aracım daha serileşti ustamdan çok memnunum konya esnafı diye kaba bir tabir vardır onu yapmadı dışardan aldığım yağ da 10 40 magnatec eksiltmiyor insanın aklına bunlar hangi koydular dedirtiyor bide biz servise bıraktık arabayı bunlar dolanıyorken babam yakalamış ne yapıyorsunuz sorusuna da test ediyoruz arabayı kullandım demiyorda oradaki ustalar hiç bir işe yaramaz arabayı ikinci el aldım para almak için çok dalavere yapıyorlar

3. tinemis

tinemis Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Tinemis KAFKAS
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Merhaba, Biraz geç bir cevap ancak, İrentin bu seneki yapılanması çok iyi. Ömer ve Gizem Hanım adında iki servis danışmanı, dolu değillerse sizi karşılıyor, tamamen şikayetlerinizi dinleyip ustaları sizin isteklerinize göre seri şekilde yönlendiriyor. Ustalar da oldukça işin ehli. Özellikle danışman Ömer, bu konuda teknik yeterliliğe sahip ve tüm detayları size aktarıyor. Fiyatı bile, içim rahat olsun diye ekrana yansıtıp, indirimsiz ve indirimli halini göstererek yaptı. Diğer servisten daha iyi fiyat çıktığını söyledim. Amacımız meslektaşlarımızın adını kötülemek değil, yapılabilen üst sınırdaki indirimi herkese yapmak diye cevap verdi. Tavsiye ederim.

4. POLEMİCK

POLEMİCK Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    mustafa erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    MERHABALAR. YUKARIDA Kİ YORUMU YAZAN ARKADASIMA HIC KATILMIYORUM. CUNKU BENDE IRENT SERVISE GITTIM.SOZDE SERVIS DANISMANI OLAN ÖMER BEY BENIM YUZUME BILE BAKMADI. COK TERS CEVAPLAR VERDI. SIRF ÖMER BEY DENILEN ARKADAS YUZUNDEN ARACIMA BAKIM YAPTIRMADAN ARACIMI ALDIM VE DIGER SERVISE YAPTIRDIM.SOZDE ÖMER BEY TECRUBELI VE SERTIFIKALI BIR ELEMAN.DAHA ÖNCE ECE HANIM VARDI COK IYIYDI VE GULER YUZLUYDU. ÖMER BEY İRENT SERVISTE OLDUGU SURECE BIR DAHA İRENTE ARACIMI GOTURMEYECEGIM VE BIR COK AKRABAMDA DA HYUNDAI VAR VE ASLA IRENTI TAVSIYE ETMEYACAGIM. ÖMER BEY SAYESINDE. DAHA ÖNCEKI İRENTTEN HIÇ ESER KALMAMIŞ.SAYGILARIMLA.

5. cenker_baba

cenker_baba Guest

hiç zahmet edip forum kurallarını okudunuz mu
    yada elektronik yazışma adabında BÜYÜK HARF bağırmak anlamına geldiğini size hiç söyleyen olmadı mı?

D@rk34 bunu beğendi.
  6. POLEMİCK

POLEMİCK Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    mustafa erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    yok hiç söyleyen olmadı.ama söylemek sizede kalmadı. bilmem anlatabıldım mı?

7. cenker_baba

cenker_baba Guest

lütfen POLEMİCK yaratmayın forum kurallarını ben dahil forumu uslubunca kullanan herkes okumanızı söyleyebilir.

D@rk34 ve Tilki bunu beğendi.
  8. tinemis

tinemis Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Tinemis KAFKAS
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Neden yüzünüze bakmadığı burada belli oluyor sanırım.

lostcoast ve Tilki bunu beğendi.
  9. amarat1

amarat1 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ad Soyad:
    Agonca
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    irent ve öntur dışında tavsiye edeceğiniz hyundai küçük araç özel servisleri nelerdir, sanayide ustalığına güvendiğiniz kaliteli parçalar kullanan ve iyi iş çıkaran başka hyundai özel servilser varmıdır ? mesela benli nasıldır abdullah usta ve ekibi hakkında bilgi verebilecek olan forum kullanıcılarından cevap bekleriz

10. Tilki

Tilki Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    11,516
    Ad Soyad:
    TALHA BİLGİ
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Benli iyidir, hizmetleri kaliteli, bir kaç kere gittim. Adamı sallamıyorlar tabir yerindeyse. İskender Usta iyidir. Çekici vs parça acenta işide var. Biz hyundai kamyonetlerimizi ikisine de götürmedik . Dizel araçlar olunca babamın dizel ustası var ona götürüyor.. Ama ben hyundai lerimiz iskkender ustayada benliyede götürdüm memnun kaldım... Tek sıkıntı yoğun olmaları ...

11. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    80
    Ad Soyad:
    Caner Işılar
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.5 CRDI (2003-2005) LC
    Talha abi dizel ustanızı öğrenebilir miyim ? Yeri nerededir acaba ?

12. Tilki

Tilki Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    11,516
    Ad Soyad:
    TALHA BİLGİ
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Sanayide yerini biliyoz ama tel bilmiyorum, öğrenip hemen size yazayım

13. Tilki

Tilki Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    11,516
    Ad Soyad:
    TALHA BİLGİ
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Kadir ÇAY usta
    05323831726 ... Eski sanayide

14. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    80
    Ad Soyad:
    Caner Işılar
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.5 CRDI (2003-2005) LC
    Teşekkür ederim Talha abi. Zahmet oldu size. Benim şu an için ihtiyacım yok ama belki forumda ihtiyacı olan olabilir diye istemiştim. Çok sağ olun :)

Tilki bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş