LPG KABLO

Kocaeli Fertan

'Marmara Bölgesi' forumunda redlion69 tarafından 7 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. redlion69

redlion69 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Günay Arslan
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Aracıma Kocaeli Fertanda bugün check up yapıldı. İç dış yıkandı far ayarı ve diğer kontroller yapıldı. Buna karşılık hiçbir ücret talep edilmedi. Bu yüzden Fertana çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

2. ionufo

ionufo Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Fatih Mehmet
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Kocaeli Fertan Sakarya Ferhat aynı firmadır arkadaşlar ben de Ferhat Oto'yu tavsiye ederim.

3. Erhan D.

Erhan D. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    243
    Ad Soyad:
    Erhan D.
    Yaşadığınız Şehir:
    46-KAHRAMANMARAŞ
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    Keşke tüm servisler böyle olsa.İnsan servise gitmeye korkuyor var ya :)

4. apolatera

apolatera Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    701
    Ad Soyad:
    AHMED POLAT
    Yaşadığınız Şehir:
    44-MALATYA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    fertan otomotive teşekkür ederiz...

5. faruk55

faruk55 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    294
    Ad Soyad:
    Faruk Karaman
    İstanbulda yapılsa yoğunluktan 2 gün sonrasına sıra verirler:RpS_lol:

Fikret Adil bunu beğendi.
  6. koray_kayaa

koray_kayaa Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    arkdaslar bende konu acmıstım daha once direksiyona vuran tıkırtı sesi sorunu vardı bvende. gecen hafta gittim fertana check up yaptırmadım sadece sorunu hallediiyim yeter misali gittim .usta yanıma oturdu 10 dk gezdik fakat hiç bişi bulamadı. cokta bariz vuruyo yanı. ama yok bulamadılar.ayrıca fertandan cok sikayetçi oldum hatta soyledım bile.yanı ustamı ters gunundeydı bilmiyorum ama genc bi cocuktu benı dınlemıodu artis artis arabayı susuyodu anlamadım yanı. amasor ve z rotları falan filan derken hiç sorunsuz ve daha once baktırdıgım yerleri değiştirmem soylendı.fiyat olarakta 880 tl cıkardı . tabi bende garip bi sesle neeeeeeeeee die bagırdım .adam mı kandırıyosunuz die. belki fertandan kaynaklı belkide ustadan ama bir servis boyle olmamalı. turkiyedeki en iyi servis bence istanbul dumankayadır. ve bir arkadasımda gitmişti bana orya gitme demıstı ama dınlemedım gittim sonuc husran yanı.. bide sinirden basa basa körfeze geldim radara da girdik cok başım agrıdı ya =(

7. akyildiz41

akyildiz41 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kocaeli fertan kadar müşteriyi kaz yerine koyan bir firma yoktur. 1.2 i 20 için 105000 bakımına 485 tl isteyen (gerçi bütün servislerde aynı ama ) ayrıca bir önceki bakımda bana sormadan parça değiştirip garantiye sokmayan bir firma ve benden zorla parça parası isteyen ( ödemedim gerçi ortalığı birbirine kattım ) bir firmaya ne denir ki?
    ayrıca aracım için polen filtresi + yağ filtresi + hava filtresine 220 tl istediler ki kan beynime sıçradı. yan sanayisini 40 tl ye aldım ki yağ filtresi bosh marka. en az hyundai kadar kalitelidir. bunlar bu kafayla daha çook insanı severler.

8. turknavy

turknavy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Ad Soyad:
    alpay karaoğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    İX35 (2009-201X)
    Bugün Fertan otoya uğradım direksiyon derisinin yıpranmış olduğunu söyledim anında garantiden değiştireceklerini söylediler.çok memnun kaldım her zamanki gibi.

LT26i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sadothemeceng bunu beğendi.
  9. turkkal1972

turkkal1972 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ismail türkkal
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Elantra (2001-2006 ) XD-XD2

10. turkkal1972

turkkal1972 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ismail türkkal
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Elantra (2001-2006 ) XD-XD2
    size katılıyorum fertan uçuk fiyat çıkartıyor 2oo4 elantra triger seti için 1ooo lira fiyat çıkartdı oysa aynı orijinal kayış dongil marka 110 artı 100 işçilik 210 liraya halletdim o yüzden uzak durmak lazım

11. gKsL.59

gKsL.59 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Göksel SAVAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    öncelikle selamın aleyküm,
    5 gün önce bir ara buldum ve araç kocaelindeydi, bende cok asırı anlamam arabadan neyse servise gösteririz dedim kendimce birazda garanticiyim serviste olsun dedim gitmeden daha aradım varmı expertiz diye var dediler 236 TL kdv dahil fiyatı hadi neyse 30 dk sürücek falan anlattı ve ekledi biz motorun % olarak değerini veremiyoruz dediler bana biraz tuhaf geldi, şu şartlarda her özel expertiz yapan yer bunu yapıyor ama burada böle bi hizmet yokmuş ne alaka ise. neyse araç 2015 22k km de o yüzden hadi tamam dedim neyse satışı aldık cok şükür bize söylenenin dışında bişi cıkmadı ama hala aklımda bu motor.. en kısa zamanda sadece içimi rahatlatmak adına özel expertize sokucam.. ama 236 TL edecek bi kontrol yapılmamış gibi bi his var içimde.

12. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,280
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Motor gucunu expertiz firmalari teker dynosu ile olcuyir. %90 yalan yanlis olcuyor. Kaldiki dyno motor sagligi hakkinda kesin bilgi hic bir zaman veremez. Benim aracim 70hp orjinalde, 400.000km de olculse 60 - 65 hp cikmasi lazim, ufak bir yazilimla ben bunu 70hp ye sabitleyip expertize soksam motor ilk gunki gibi derler :)

Kafaniza cok takmayin makyajli rakamlari, yetkili servis ustasi iyi durumda dediyse iyidir.

erenuzel41, Tilki ve Sadettin bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş