LPG KABLO

Kaynak Otomotiv'e Teşekkürler..

'Marmara Bölgesi' forumunda edarguner tarafından 25 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. edarguner

edarguner Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Ad Soyad:
    Ediz
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Starex CRDI(1997-2008)
    Biraz geç oldu ama şifremi yenilediğim için yazmak istedim.

Mayıs ayı içerisinde İstanbul Y.servis Kaynak otomotivde Hyundai Tucson aracımın Radyatörüne Usta arkadaşlar istemeyerekte olsa zarar verdiler.Bunun sonucunda Hyundai Türkiye ve Y.servis'in ince ve nazik davranışları ile 2 Gün sonra Radyatörüm yenilendi.

İlgili ve iyi Müşteri ilişkilerinden dolayı çok memnunluk duydum. Burada da bunu paylaşmak istedim.

Belki 300-400 TL onlar için bir zarar oldu gözükmekte ama Bugün hem Hyundai Türkiye'nin ve Hem Kaynak otomotiv'in bu tavrı karşısında 2.el de olsa 2.bir Hyundai araç daha aldım ve Müşterileri oldum yeniden.

Bazen ufak jestlerin daha büyük getirileri de olabiliyor, hepimiz bu mantık ile çalışırsak sanırım Ülkece daha iyi yerlere gelebiliriz.

2. mgk19

mgk19 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    353
    Ad Soyad:
    Gökhan Kara
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Örnek olarak bende birşeyler yazayım Geçenlerde Adana ertuğrul plazada garantiden amortisörler değiştirildi.Ertesi gün aracı yıkarken sileceklerin ordaki plastik aksamdan 1 parçanın eksik olduğunu gördüm.Tekrardan servise götürdük aracı eksik yeri gösterince çok bilmişler , o parçayı evinizin orda çocuklar sökmüş olabilir diye bir cümle kullandı:RpS_ohmy:eek:laya bak gülermisin ağlarmısın.Neyse istemedende olsa eksik parçayı sipariş ettiler.Ve onlar aramadan eksik parçayı motor kaputunun altında bulup yerine taktım:RpS_rolleyes:.İyiki sizin başınızada bu tür olay gelememiş.Mesela o radyatör siz servise gelmeden önce delinmiş olabilir de diyebilirlerdi değil mi:???

3. edarguner

edarguner Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Ad Soyad:
    Ediz
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Starex CRDI(1997-2008)

Gözümün önünde olduğu için o tür bir şans yok tabi :)

Bu Sayfayı Paylaş