LPG KABLO

kamer otomotiv samsun şikayet

'Karadeniz Bölgesi' forumunda vefacebi tarafından 19 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. vefacebi

vefacebi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    vefa bey
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Merhabalar aracımı kamer otomotiv samsun yetkili bayiiye getirdim. 60.000 bakımı için extradanda şikayet olarak klima iyi üflemiyor şikayetinde bulundum. adamlar bakımı yapmışlar klima iyi üfledi eyvallah. ama aradan 5000 km yol geçti boluya gittim tozlu yollara araç içi öyle bi toz oldu ki anlatılmaz. neyse eve geldim istanbula aracın hava fitresini kendim temizledim. polenide çıkartıp temizleyim dedim. bi baktım ki !!!!! POLEN FİTRESİ yok ???? Nasıl yani dedim yeni bakımdan çıktım klima şikayetim var. faturada polen fitresi ödedim ama polen fitresi arabada yok. sizce? unuttmutular mı yoksa ben mi söküp attım dışarı? adamları aradım konuyu anlattım üstünden zaman geçmiş dediler 9 ay geçti nerdeydin diyor. bende dedim ki. aracı yetkılı servisi verdim bakımdan çıkan arabayı sağa çekip tüm parçalar yerınde mi diye kontrol mu edeyim dedim ses yok. çok kızgınım bu duruma. hunko servısıne yönlendirdiler zor bela kavga dövüş polen fitresini zor taktırdım. ama polenın altındki fan berbat durumda bunu da üstlenmediler. ne yapmalı sizce bu durumda . siz siz olun bakımdan sonra tüm parçalar yerinde mi diye bakın. sanki sanayiide yaptırıyorum aracı.

2. Hakan G.

Hakan G. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    457
    Ad Soyad:
    Hakan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Geçmiş olsun. Bende Era ya serviste zenon far taktırmak için götürdüğümde silecek suyu deposunu takmayı unutmuşlardı. Aradan 1 ay falan geçti servise götürüp bu araca silecek suyunu nereye koycaz diye sorunca biri gülümsedi acayip sinirlenmiştim o gün. Arabada depo yok gel bak koyabilirsen sen koy dedim. Sonra taktırdım. Ama insana şüpheli yaklaşmaları daha sinir bozucu. Sizinki daha kötüymüş. Tekrar geçmiş olsun...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

3. muratbaris37

muratbaris37 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    220
    Ad Soyad:
    MURAT BARIŞ AYDIN
    Yaşadığınız Şehir:
    57-SİNOP
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD
    aynı durum kamer otomotivde 60000 bakımında benim de başıma gelmişti benim de bujileri değiştirmeyi unutmuşlar daha sonra memlekete döndüğümde fark edip aramıştım. yok değiştirmişiz bilmem ne demeye başladı eleman bir haftalık bujiyle 2 yıllık bujiyi ayırt ederiz falan diye sert çıkınca getirin bakalım dediler.buji için 300 km yol mu geleyim deyip söylenip kapattım.

4. Piyanistce

Piyanistce Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    102
    Ad Soyad:
    Çağlar ERTORUN
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Bayon 1.4 MPI BC3 CUV (2021-202x)
    Al birini vur ötekine

5. vefacebi

vefacebi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    vefa bey
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Ben anlamıyorum bunları işte. hem suçlular hemde suçunu kabul etmiyorlar. neyse müşteri hizmetlerine şikayet ettim bakalım sonuç ne olacak. Kamer otomotiv bu konuda bence çok sorumsuz kişiliğe sahip sizlerinde bilgisinde olsun gidecek arkadaşlara tavsiyem başka servis bakın.

6. ziyamurat

ziyamurat Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    Murat
    Servislere güven kalmadı

7. AdemOcakli

AdemOcakli Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    1,466
    Ad Soyad:
    Adem Ocaklı
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Sonata 2.0 CRDİ (2006-2010) NF
    Bu polen filtresi olayı bence çok çarpıcı bir durum ben sizin yerinizde olsam bu işin peşini bırakmam ve yapılacak tüm şikayetleri yaparım. nedemek bu unutulacak bir şey değil bu farzedelimki ağır astım hastasıyım ve tozdan polenden korunmam gerek ve bu yüzden insan sağlığı negatif etkilenir hiç olacak bir işmi benim başıma gelse o servisin elemanını alıp toz torbasına kafasını sokup astım olana kadar ordan çıkarmazdım

8. MURON70

MURON70 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    204
    Ad Soyad:
    MURAT A.
    Yaşadığınız Şehir:
    57-SİNOP
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    bencede peşini bırakmayın ama 9 ay nasıl farketmediniz valla toz mafeder insanı burnunuza çok fena şekilde gelmesi lazımdı.

9. DoganCanDemir

DoganCanDemir Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    280
    Ad Soyad:
    Doğan Can Demir
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Ne kadar bos insanlar var bu servislerde ben polen toz ufluyo kokuyo dedim degistirin poleni dedim ne degistirmisler de bakmislar 25 binde araba polen filitresi hic degismedi les gibi kokuyor serviste en iyi adam dedikleri bile bi halttan anlamiyor bi tus taktircaktim yok gosterge paneli cikmasi lazim yok icindeki ampul degiscek kablo felan cekilcek dediler eve gittim actim takilcak yerini tesisat yapiliydi ama cok bilen koreye giden belgeler aldan usta denen adam bunu yapamadi sonra fotograf attim mudure gel takalim dedi sen once ustana bi ogret bunu bende takarim taktirmiyorum arkadas dedim

HTC One cihazımdan gönderildi

10. Hasan110

Hasan110 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    411
    Ad Soyad:
    Hasan URAL
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    30000 km bakımına götürdüğümde yağ,filtreler ve buji değişti,,,,10 gün kadar sonra sağ ön ayak yerinde yaprak,,polen parçacıklarının dolduğunu,,kademeyi nereye alırsam alayım sağ ayak tarafından acayip fazla hava geldiğini fark edince polen filtresi kapağının olmadığını fark ettim,ayrıca filtrelerinde değiştirmemişler,,,,,, servise şikayetle hepsini ücretsiz yaptırdım,,,,,

11. nazimuzun

nazimuzun Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Servis yerine ..internetten parça alıp. . Bildiğiniz ustaya yaptırın. . Islem sırasında ustanın yanında olunuz

12. Agca

Agca Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bir de Samsun'da ki serviste araba bizim değilde başkasının gibi araca işlem yapılırken göremiyoruz. silecek değiştiriyorum (fiyat ne olursa olsun)söylemesem fatura kesmeyecek.daha neler var..

13. enginis58

enginis58 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    199
    Ad Soyad:
    engin öz
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Elantra (2015-20XX) AD
    Bu şikayetleri Kamer otomotive bildirdim arkadaşlar gecte olsa şikayet sahipleri eğer hala üye ise iletişim kurmak istiyorlar

Bu Sayfayı Paylaş