LPG KABLO

İzmir'deki hyundai bayi ve servisler

'Ege Bölgesi' forumunda hyundaı_era_06 tarafından 22 Ağustos 2007 tarihinde açılan konu

1. umt35

umt35 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    cakırlardan aldım zaten aracı ama ne desem cok gec cevap gelıyor

2. mustafaemer

mustafaemer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    mustafa emer
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    altarnatif olarak tek yükseliş var.şansını birde orada dene.başkada yok.

3. Tayanç_Top

Tayanç_Top Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    internet ortamından servislerden cevap alabilecek bir sisteme sahip olduğumuza pek inanmıyorum...varsa da böyle servis sayısı bir elin parmaklarını geçmese gerek...telefonla ulaşımın işe yaraması daha fazla..ama telefonla müşteri bağlayabilecek servis bulmakta sıkıntı...yine varsa sayısı çok azdır...şu durumda en kesin çözüm birebir servise gitmektir...aksesuarların geç gelmesine birşey diyemem...daha önce de hiç çakırlara gitmedim ancak orası forumda da dışarıda da çok övülüyor

4. H.Onur

H.Onur Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    yükseliş'e hiç gitmedim.
    çakırlar "kötünün iyisi"
    45 gündür bekliyorum,ön Z rotu getirecekler de garantiden değişecekhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley32.gif
    geçen hafta tekrar aradım,istemiyorum artık dedim,olmaz valla getirecez,halledecez dedilerhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

5. umt35

umt35 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    bende cakırlardan cok memnun degılım ne desem tamam dıyorlar ama sonuc yok.
    cok agır ılerlıyor ısleyıs belırttıgım gıbı
    yukselısde her telden caldıgı ıcın cok yogunlar
    karsıyakda oturuyorum aracı yukselıse kızdım gıttım cakırlardan aldım
    garantısı olmasa usta bulup ona goruturucemhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

6. egedemir

egedemir Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaslar özel servis düşünürseniz yetkili servis fiyatının yarısına orjinal malzemelerle yardımcı olabiliriz. Yerimiz biraz küçük fakat kadromuz ve cihazlarımız tam donanımlı ayrıca otomotiv sektöründe 15 Yillik tecrübemiz ve yetkili servis deneyimimiz mevcuttur

7. kayaelektronik

kayaelektronik Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  8. egedemir

egedemir Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaslar izmirde servis hizmeti vermekte olan firmamızdan kısaca sizlere bahsetmek istedim.
    Ege Demir otomotiv ve servis hizmetleri ismiyle kurmus oldugumuz firmamız'da Mekanik Elektrik Kaporta Fırınlı oto boya ve Oto Klima Servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Servisimiz 7/24 yol yardım hizmeti sunmakta ve Gerek yüz yüze gerekse Hyundai Club Sitesinden soru ve sorunlarınıza cevap vermektedir.
    butun sigorta şirketleri ile anlasmalı olarak Hasarlarınızın tamirini gerceklestirmekteyiz. Ayrıca Delphi oto klima servisi olan firmamızda aracınıza klima bakteri temizliği yaptırabilir sorunlu klimalarınızın tamirlerini gerçekleştirebilirisiniz.
    firmamız calısanlarının tamamı yetkili servis disiplinine sahip kalifiye ustalardır.
    bu bilgiler ısıgında hepinize iyi gunler dileriz

Ege Demir Otomotiv ve Servis Hizmetleri
    1570 sokak No:17
    Çınarlı/Konak/İzmir
    Tel: 0 232 486 15 18

9. tuncaybronze

tuncaybronze Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar pazartesi günü 2004 model elentra alacaz nasip olursa... Aracın sahibi bir polis memuru ... Kendisi aracında en küçük bi kaza, değişen ve lokal boya olmadığını söylüyor... Aracın görüntüsü de çok güzel duruyor... Fakat ben arabadan teknik olarak anlamıyorum...Adama dedimki - Aracını expertise gösteririz, söylediğin gibi çıkarsa aracın benimdir" dedim... o da bana benim aracım gayet temiz... fakat şimdi oraya gidince serviste araçla ilgili senin olmadık yere kafanı karıştıracaklar... bu expertisler araçta bi sorun olmasa bile sorun var diyorlar dedi... Sizce expertisler sorunu olmayan araca senin arabanın şurasında sorun var, burasında bozukluk var gibi yanlış bilgilendirme yaparmı...

10. Turgay

Turgay Yönetici

Alınan Beğeniler:
    68
    Ad Soyad:
    Turgay ÖRSBAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Valla tehlikeli sözler adamın söyledikleri ayrıca polis olmasınıda kullanıyor gibime geldi. Bence araçtan vazgeçin. Çünkü garanti bişey çıkacak ekspertiz ücretinden kurtulursunuz.

11. Emre

Emre Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,746
    Ad Soyad:
    Emre
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Turgay abi haklı adam aracına güveniyorsa tüm expertizlere sokar ben arabama güvenirim der nereye gösterirsen göster der bence birşey varki kafa karıstırırlar falan diyor bencede vazgeçin. Birtek o adamın aracı yokya başka araç bakarsınız.

12. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Unutun o arabayı.Servis neden yalan söylesin ki.Her zaman alıcının yanındadır.Satıcının yalanını ortaya çıkarmaktir görevi.İftira atmak değil.Bence bulaşmayın

13. navy35

navy35 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    aynen katılıyorum.

14. atlantis

atlantis Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Onur Öz
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Son iki yıldır yıllık bakım için bana yakın olduğundan dolayı Çakırlar'a gidiyorum. İlgi ve alaka iyi. Bakımlarda bir çok sorunu çözüyorlar.

Debriyajım çok sertti. Yüksekte kavrıyordu. Denizli'deki servis huyu böyle dedi ama tatmin olmadım. Çakırlar'da sorunu düzelttiler. Araca ufak tefek rötuşlarda yaptırabiliyorum. Kafama takılan bazı sorunlarda olmuyor değil. Örneğin son bakımda cam sileceğinin lastiğini değiştirmek yerine silecekleri komple değiştirdiler.

Genel anlamda Çakırlar'dan memnunum. Yakın zamanda kontrol için gideceğim. Ordaki yetkililere forumu takip etmeleri konusunda öneride de bulunacağım.

15. brave

brave Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Servislerde zaten cam silecek lastiği değişmez komple değiştirirler tavsiyem cam sileceklerini serviste değil dışarıda kendiniz değiştirmeniz.

16. atlantis

atlantis Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Onur Öz
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Bundan sonra herşeyi servise bırakmayacağım zaten. Gerekli gereksiz herşeyi değiştiriyorlar. Bu da ek maliyet demek. İzmir'deki parçacıları iyice keşfetmem lazım. 1.5 yıldır buradayım daha. Bildiğiniz, alışveriş yaptığınız yerler varsa öğrenebilir miyim?

17. brave

brave Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Yanılmıyorsam aracınız garanti kapsamında olduğu için dışarıdan parça alıp taktırmanız zaten mümkün değil garanti bozulur. Ben sadece garanti ile ilgili olmayan parçaları dışarıdan kendinizin temin etmenizin daha mantıklı olacağını söylemek istedim. Mesala ben silecek olarak muz silecek tercih ettim piyasada Çin malı olanlar cifti15 TL idi, FİAT ın yerli yedek parça tedarikçisi OPAR ın ürettiği 25 TL idi OPAR ınkini tercih ettim 1.5 yıldır kullanıyorum hiç bir şekilde deforme olmadı. Mesela Akü servislerde fahiş fiyata satılyor ama dışarıda Mutlu, İnci gibi aküler daha uygun fiyatta satılıyor. Size yakınsa 2. ve 3. sanayide bir çok parçacı var, onun dışında karabağlar sanayisinde de parçacılar var. Ben belirli bir yere gitmiyorum.

18. Coşkun Özcan

Coşkun Özcan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    COŞKUN ÖZCAN
    Yaşadığınız Şehir:
    81- DÜZCE
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    bakımı yaptır, gerisini boşverin, silecekmiş, aküymüş, fren balatasıymış, anten, lastik vs. bunları dışardan almak lazım

19. atlantis

atlantis Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Onur Öz
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Yeni yeni başladım 6. sanayide gezmeye. Zaten garanti kapsamındaki parçaları ellemem. Sadece Kullanıma bağlı hasarlı ve garantiyi etkilemeyecek parçaları değiştiririm.

Servislerin fiyatları gerçekten çok fahiş nedense. Orjinal teyp fiyatını okudum gözlerim yerinden fırladı. Tam 1200 TL yazıyordu. Allah servisçilerin eline düşürmesin bizi :D

20. Beemer

Beemer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Eğer aracınız garanti kapsamında ise İzmir'deki iki yetkili servisi tercih etmenizden başka seçenek yok.Ancak garanti kapsamı dışında ise çok alternatifiniz var.Aracımı Gaziemirdeki yetkili servise götüren biri olarak uzun süredir götürmüyorum.Ben otomotiv bölümü yüksek okul mezunuyum.Motordan gelen bir ses hakkında aracımı oraya götürdüm ancak çözemediler.Sonra devam eden ses yüzünden bir kez daha gittim.Cevap olarak ''Bir şey olursa acil yardımı çağırırsınız'' dediler.
    Bu cevaptan sonra orası benim için bitti.Şimdi ben sana aracımı getiriyorsam tamir edilmesi için bunu çözeceksin dostum.Çözmek bir yana böyle cevap verirsen bu iş olmaz.Bende sorunu kendim tespit edip,Özel bir servise götürüp tarif ederek orada yaptırdım...Tavsiyem çok önemli şeyler dışında aracınızı yetkili servise götürmenizin gereksizliğidir.Periyodik bakımlarınızıda dert etmeyin.Filtrelerinizi orjinal olarakdışarıdan temin edip bakımlarınızı sadece yağ ve işçilik ödeyerek başka servislerde yaptırmanızdır...
    Fiyat farkı için küçük bir örnek:Ön Krank keçesi değişimi:Yetkili servis 250 TL;Özel servis 70 TL (not her iki keçede orjinaldir)Tabii ki özelde yaptırdım..
    Düzenleyen : Beemer

Bu Sayfayı Paylaş