LPG KABLO

Izlememiş Olan Arkadaşlar Için Gazi Mustafa Kemal Atatürk Sarı Zeybek

'Resimler / Yazılar / Komik / Multimedya' forumunda ndipi tarafından 5 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. ndipi

ndipi Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,712
    Ad Soyad:
    Nihat
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    İzlememiş olan arkadaşlar olabilir. Sadece 7 dakika ayırın izleyin derim çok şey kaybetmiş olmazsınız neticede.

Hasan16, 10ur, gogo17 ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. gogo46

gogo46 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    4,917
    Ad Soyad:
    gökhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Kia
    teşekkürler dostum

ndipi bunu beğendi.
  3. ndipi

ndipi Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,712
    Ad Soyad:
    Nihat
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Rica ederim zaman buldukça buna benzer videolar bulur arşivlerim bu video da beni en çok etkileyen videolardan biri siz değerli arkadaşlar ile paylaşmak istedim izlemeyen bilmeyen arkadaşlar varsa izlesin istedim.

4. PolisÖzelHarekat

PolisÖzelHarekat Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    134
    Ad Soyad:
    Batuhan Öztürk
    Yaşadığınız Şehir:
    30-HAKKARİ
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Bu ülkenin temelleriyle oynamanın cemaatler şeyhler dervişler ülkesi haline getirmenin nelere mal olduğunu gördük. Onu bu zamana kadar hep ateist içkici diye suçladılar. Kendine sözde müslüman diyenlerinde neler yaptığını gördük. Umarım bundan sonra hem ülkeyi yönetenler hem halk olarak daha bilinçli oluruz

5. VVadam

VVadam Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    402
    Ad Soyad:
    Yusuf Bey
    Yaşadığınız Şehir:
    32-ISPARTA
    Araç Modeli:
    Opel
    Paşa'm..
    Laiklik olmaz , hocalar asıldı dediler. 2016 yılında gösterdi milletine laiklik neymiş , hocalar niye asılmış ? Ne tuhaftır ki fetö denen hergeleyi asalim demeye başladılar..
    O büyük fikirlere sahip bir adam olduğunu , beyefendiligin ne demek olduğunu hala gormek isteyene kanıtlıyor. Yeri uçmağ olsun.

6. nebiliyim

nebiliyim Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Ad Soyad:
    İsmail
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    ne yapalım yani şimdi ne kadar hoca var asalım mı ? Bir ayrıntıyı kaçırıyorsun. O gün bu hocalar asılmasaydı bugün fetö gibi fitne ve fesatçılar çıkmazdı ortaya. Din sadece kitabımız Kur'an-ı Kerim-i okumakla öğrenilmez. Doğru kaynaktan ve doğru insanlardan da Peygamber Efendimizin sünnetleri öğrenilir eğer bugün şapka takmadı diye o düzgün hocalar asılmasaydı bugün fetö denen mustafa islamoğlu denen abdulaziz bayındır denen sapkınlar çıkmazdı çıkamazdı muhtemldir ki devletin bugün bunlar gibi teröristlerle uğraşmaz olurdu.

e_uzun, Tsefa61 ve Sadettin bunu beğendi.
  7. Tsefa61

Tsefa61 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    46
    Ad Soyad:
    Sefa ÇOLAKOĞLU
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Bu ülkenin temelleriyle oynamanın cemaatler şeyhler dervişler ülkesi haline getirmenin nelere mal olduğunu gördük.
    Bu cümlede anlatılmak istenen şu heralde ;

Bu ülkede temel demiş : Ne temelinden bahsediyorsun. Yıllarca adalet içinde yaşanan bir temeli bozup sagdan soldan toplama birşey yapılıp temel olunmaz.

Cemaatler , Şeyhler , Dervişler : Bu cümle kesinlikle dini vecibeleri yüksek olan kişilerin devlet makamında bulunmasının isteme ile alakalı söylenmiştir.

Nelere Mal Olduğunu gördük : Evet sadece görüp izlediniz.

Ateist , İçkici : Beni bir başkasını ilgilendirmez. İsterse sabah akşam içsin. Ama devleti dinsizleştirmeden yönetmeliydi.

Sözde Müslüman : Bu süreçte sizde dini vecibelerini yaşayan insanlara laf atma hakkı doğdu ya şimdi batı gibi sizlerde sallayın durun.

Sadettin bunu beğendi.
  8. Tsefa61

Tsefa61 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    46
    Ad Soyad:
    Sefa ÇOLAKOĞLU
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Sizin gibi insanların agzına bu lafları verenler en az sizin gibi günahkardır... ! .. Lafa bak Hocalar Asıldı Dediler..
    Ulan sen ülke kurmadın Bir milletin yıllar öncesi ile olan dini,dili,ırkı,ümmeti ile ilişkisini kestin.
    Ülke kur kanun getir burada problem yok.. Benim ne giydiğine benim ezanıma benim madebime ne diye yasak getiriyorsun...

Bırakın bu işleri , Ataturkte gelmiş görevini yapmış gitmiş arkadasından fazla konuşmaya gerek yok. Herkez anılacak ama nasıl anıldıgı önemli Rahmetli Erbakanın bir sözü vardır. Atam ülkeye yaptıklarınızı bu millet hiçbir zaman unutmayacaktır.. Aynen öyle.

9. Tsefa61

Tsefa61 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    46
    Ad Soyad:
    Sefa ÇOLAKOĞLU
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Abi kemalizm duygusu ile 10 yılda 15 milyon o gençler bugun yaşlıları , cocukları bugunun gencleridir.

10. MehmetHan

MehmetHan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    719
    Ad Soyad:
    Mehmet HAN
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD
    troll müsün anlamadım. o adam hakkaride kimin neyin için canıyla cebelleşiyor ? bişeyleri izlemekle yetinen varsa o da sizlersiniz.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  11. MehmetHan

MehmetHan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    719
    Ad Soyad:
    Mehmet HAN
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD
    Herkez değil. ''Herkes''
    hangi din ? hangi ırk ? hangi dil ? Selam verdim, rüşvet değildir diye almadılar. Hüküm gösterdim, faydasızdır diye iltifat etmediler. Gerçi görünürde itaat eder gibi davrandılar ama bütün sorduklarıma hal diliyle karşılık verdiler. fuzuli bu sözleri mustafa kemal atatürk zamanında yazmamış. senin din dil ırk diye bahsettiğin kaosun tam ortasındayken kanuni sultan süleyman zamanında yazmış. o zamandan beri bir düzensizlik var. bunu sadece atatürk'e bağlayan siz ve sizin gibilerin acilen tarih eğitimi alması gerek. İslam'ı en güzel şekilde yaşamak insanların kendi tercihidir. sizin hacıyı hocayı astılar dediğiniz adamlar o zamandan beri fetöyle aynı işleri yaparak bölücülük yaptıkları , sizin gibi bilmeyenleri din adıyla kandırdıkları ve kendi saflarına çektikleri için asıldılar. madem din düşmanıydı elmalılı hamdi yazır hocaya neden Türkçe mealini yazdırdı ? siz öğrenin diye. kutsal kitabımızda ne yazdığını bilmezseniz birilerinin sürüsü olmaktan kurtulamazsınız diye.
    ırk demişsiniz. Atatürk bir Türk milliyetçisiydi. Türk milletinin bu toprakların sahibi olduğunu biliyordu ve onun için savaştı. arapçılık yapmadı diye sevmiyorsunuz . osmanlıyı da arap sanıyorsunuz.
    Dil konusunda da osmanlının ne yazısı ne konuşması günümüzdeki sizlerin internetten okuduğu kadar kolay değil. adamlar okuma yazma bilmiyordu. hepsini geçtim arap alfabesine neden bu kadar hayransınız anlamadım. ha gerçi haklısınız biz önceden atomu parçalıyorduk bir gecede cahil kaldık.
    ümmetle ilişkiden bahsetmişsiniz. araplar o tarihlerde TÜRKLERİN KARINLARINDA ALTIN VAR diyerek karnımızı deşiyordu. padişah - halife cihad çağrısı yaptığı zaman sizin din kardeşleriniz ingilizlerin yanına geçerek islama bağlılıklarını zaten bildirmişlerdi. şimdi başlarına gelenleri de biz istemedik. kendileri bunu seçtiler. bunun da suçlusu ATATÜRK mü oldu ?

gogo46, Asel Kaan Efe ve Önal bunu beğendi.
  12. nebiliyim

nebiliyim Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Ad Soyad:
    İsmail
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    bu form bir kaç kişinin siyaset yapması ile değerini kaybediyor ne zaman baksam siyasi bir durum varsa hep bu konuyu açan kişiyi(ndipi) en başlarda görüyorum işiniz gücünüz yok mu sizin gelip otomobil formunda siyaset yapmaya kalkışıyorsunuz.

13. ndipi

ndipi Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,712
    Ad Soyad:
    Nihat
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:

Diyor sun peki bu ülke hakkında gerçekleri kapar üstünü örter isen bu forum buna benzer forum sonra bu araçları sürecek yer bulamaz oturur ağlarsın... Bir kere bu açtım konunun siyaset ile ne alakası var? Bu ülke için gözünü veren bu ülke için böbreğinden olan canını ortaya koyan ve tek amacı ülkesi olan bir lider var. Şimdi medya da olaylar bittikten sonra selfi çektiren biri yok.

14. nebiliyim

nebiliyim Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Ad Soyad:
    İsmail
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Dostum o kadar ezbere yazmışsın ki sen bile inanmazsın yazdıklarına bir daha iyi oku !!! Bu millet okuma yazma biliyordu kaldı ki zor bir alfabe olsa elif-ba ismet inönü ölene kadar notlarını Osmanlıca tutmazdı. Hani şimdi birileri diyor ya kurunun yanında yaşta yanacak iyi ayırmak lazım bunları diye 1925 yılında milleti dar ağacına götürürken iyi ayırsalardı bugün bu kaos ortamı olmazdı. 1928 yılına kadar elif-ba okuyarak atom parçalanmadı da 1928 yılından sonra latin alfabesine geçince atom parçalayıp marsa adam mı yolladık hadi herşeyi geçtim madem harfte devrim oluyor Uygur alfabesine geçseydik. Türklerin karnında altın var diye milleti deşen ermeniler olmuştur bunu iyi yaz bir kenara. Bu millet 600 sene islamın sancağı ile yürüdü bak şuanda 100 yılımızı dolduramadan parçalanmanın eşiğinden döndük laiklik kavramıyla. Halife cihad çağırısı yaptığında afganistan-pakistan bölgesinden binlerci lira ve altın gönderdiler ve kalkıp bir dünya müslüman OSMANLI askerinin yanında yer aldı tarihte her zaman satılmışlar yer alır bir avuç arap OSMANLIyı sattı diye tüm arapları kötüleyemeyiz şimdi de Fetö denen şerefsiz islamın adını karalamaya çalışıyor Fetöye bakarak tüm müslümanlar hain mi dememiz gerekiyor ? Ne yazdıklarını bir daha oku tart derim.

e_uzun ve Tsefa61 bunu beğendi.
  15. nebiliyim

nebiliyim Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Ad Soyad:
    İsmail
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    dostum sen ne yazdığını bilmiyorsun ben sana siyaset yapma demiyorum yapacaksan git siyaset formlarında yap siyasetini. Şuan da tarif ettiğin lider bu ülkenin Cumhurbaşkanı bazıları çok bekledi o akşam uçağına atladığı gibi kaçsın gitsin diye ama hevesleri kursaklarında kaldı. Bugün Türkiye Cumhuriyeti bir süreç yaşıyor ve tarih şunu not edecek II. Kuruluş tarihi 15 Temmuz 2016.

e_uzun bunu beğendi.
  16. ndipi

ndipi Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,712
    Ad Soyad:
    Nihat
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:

Yav şimdi sen dedin siyasi konu açıyorsun diye girdi profilime baktım toplam on altı konum var bu konu da içinde. Bu konunun açılış amacı da farklı zaten ama siyaset yapıyorsun deyince kendimden şüphe ettim resmen.

Asel Kaan Efe ve MehmetHan bunu beğendi.
  17. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Ortada siyasi bişey yok ama sizi ne zaman görsem siyaset peşindesiniz.
    Rahat olun kasmayın bu kadar , bu kadar savunmayın tapmayın . Siyaset bir tiyatrodur . Onlar sizin önünüzde kapısır arkada el ele gezerler . Burada sizde birbirinize yürürsünüz. Kasmayın rahat olun .

He bu arada hemen şapkacılar damlamış konuya , olay şapka vs degil bilmiyorsunuz bari yorum yapmayın yav ayıptır.

VVadam, gogo46, Asel Kaan Efe ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  18. Tsefa61

Tsefa61 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    46
    Ad Soyad:
    Sefa ÇOLAKOĞLU
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:

Bu arkadaşın yazdıklarını okurken hem güldüm hemde ülkede bu kadar yalan tarihin insanların kanına nasıl işlendiğini iyice fark ettim.
    Elmalılı Hamdi Hoca hakkında bilmediğin bazı detayları bu linkten oku - http://www.ihvanlar.net/2014/08/16/elmalili-hamdi-yazir-yanlislari-ve-dogrulari/ - daha sonra tekrar konusuruz.

Atatürk ülkesini sattı diye seni hain ilan etmeyeceğim gibi , Recep Tayyip Erdoğan Ülkesini sattı diye başkalarını hain ilan etmeyeceğim gibi , 1 Avuç arap ve yanındaki Şuursuz Şerif Hüseyin'in isyanını tüm araplara Baglamamak lazım...

Burda sizin idrak edemediginiz ve hiçbir zaman anlayamayacagınız olay... Ben Milliyetcilikten Önce Ümmetcilik derim.. Ben Türkden Önce Müslümanı seçerim. Heee 10 Tane Müslüman 10 Tane farklı ırk varsa Herzaman Biz Türküz...

Atatürk : Mükemmel bir nutuk veriyor.. ' Gökten indirildiği sanılan safsatalar'.

19. ndipi

ndipi Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,712
    Ad Soyad:
    Nihat
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:

Oldum olası siyasileri sevmedim. Sevmiyorum da yalan dolan başka bir şey değil dedim gibi konuyu kapata bilirsin sıkıntı yok. Zaten açılış amacı siyaset yapalım değildi. Amacından çıkmasına gerek yok.

20. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Gökten inen ne ? Neyi kastediyor ? Hep aynı videolar aynı laflar ağzınıza sakız olmuş. Bişey bildiğinizde yok , Ak severler vs gibi gruplarda ne görürseniz burada yazıyorsunuz :D

VVadam, berkelantra, gogo46 ve 2 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş