LPG KABLO

işte geldim burdayım ..::CHERKESKOPAT::..

'Otomobilinizi Tanıtın' forumunda cherkeskopat tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. katılıyorum accent milenyumda yaya kesmek güzel görüntü sağlıyor ama en önemlisi aracın altını yere %50 daha yakınlaştırmaya denk geliyor buda altını parcalamak demek oluyor..

2. serseri accent

serseri accent Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ben kimsenin kafasını karıstırmam.araba benim istediğimi yaparım istersemyayları söker amörtisörlerin üstünde giderim.ben sadece fiyat konusunda bilgi verdim ve kendi zevkimle ilgili bi acıklama yaptım.aranızda bi kaç arkadas toplanıp adam kayırmayın emege saygılı olun adam gibi forumunuzu yapın.hadi eywallah.

3. Misafir

Misafir Guest

biz adam kayırmadık kardeşim..sadece yay kesmenin zararları oldugundan bahsettık..araç senin ama sen zarar gördüğünde emin ol bizde üzülürüz..yayları kestirince aracın butun dengesı bozuluyor..viraj dengesi diye birşey kalmıyor..bundan bahsettık..sen yapmışsın kendi kararın ama başkası yapmasın diye yazıyoruz bunları..

4. exliyim

exliyim Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    yav bırak zararı adamın kendısıne gelsın ya sanamı kaldı allaha sukur araba alındıgı gun yay kesıldı o gunden berı hıcbı sorun olmadı gıtmedıgı yer kalmadı aracın.sadece amortısorlererken yaslandıo kadar buyultmeyın bu yay kesme olayını falan kım napıyosa yapar keyfe keder bu işler kımseyıde baglamaz yanı burak kardes..ucuz yollu arac alcaltmanın tek yolu bu senın paran wardır yay alırsın coılover alırsın buda bızı baglamaz bızım guc buna yetıyo

Bu Sayfayı Paylaş