lovato.com AFR Team

Ioniq Ile Ilgili Ilk Tecrübelerim Ve Görüşlerim

'Ioniq Forum - Club' forumunda penguen.net tarafından 11 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,124
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    yok, hybrit araçlar hakkında bir sitenin reklamı vardı,
    sanki hybrit araç almayı düşünüyormuş gibi soru sorması çok saçma, insan gibi çıkıp ben bu konuda ilgi sahibiyim dese ne olur sanki?

2. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,580
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    abi honda crv hybrid çıkartmış:) 100km ye 5,7 litre yakıyor 450000 lira fiyatı var:) 2019 sonuna kadar beklediğim satış rakamı -sıfır- yani hiç:). galiba motoru da 2 litre

japon mühendisliğin Türkiye şartlarına karşı bir yaptırımı bir saldırısı olsa gerek bu :) 450000 e gidilir passat alınır yauw:D BMW de olur:)

hani cebe 450000 lira koysak gidip elantra accent yada civic alsak 150-160000 liraya 300000 liralık para kalsa o parayla alacağımız yakıt zaten bize 20 sene yeter:)

neyin kafası anlamadım:D gidip tebrik edeceğim çekik gözlü samuray asyalı uzak akrabalarımızı.

bence dükkanı kapatıp gitsinler:)

neyse demek istediğim şey hybrid denen icat azcık ucuz olması lazım:) ioniq in fiyatı ve bu fiyata verdiği şeyler çok çok olumlu bence.

santafe2004, <<bülent>> ve Halil bunu beğendi.
  3. hakan salman

hakan salman Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ömer hakan salman
    Yaşadığınız Şehir:
    3-AFYONKARAHİSAR
    Araç Modeli:
    IONIQ
    Yaklaşık 1.5 senedir ioniq kullaniyorum ve cok memnunum. su an 18 bin km de herhangi bir problem yaşamadım ama benim sıkıntım. aksesuar bulma konusu 3d pas pas bulamadim bagaj havuzu var. ama bire bir uyumlu 3d 4d pas pas alabileceğim ioniqe göre universal olmayan pas pas alabileceğim bir internet sitesi varmi?

4. NewUser

NewUser Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ad Soyad:
    Çok mu Önemli
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    IONIQ
    maalesef bende aynı durumdayım, o kadar aradım 3D paspası bulamadım, yeterince fazla olmadığı için üretmiyorlar sanırım, yurt dışı sitelerde bile göremedim, serviste satılan normal paspas ise aşırı pahalı, Direksiyon kılıfı D şeklinde satan TR de bulamadım, yurt dışından getirttim. Paspas bulursanız Lütfen burada da belrtin

Bu Sayfayı Paylaş