LPG KABLO

İ40 Türkiyede

'İ40 Forum - Club' forumunda Ersin tarafından 13 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. oqano

oqano Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    135
    Ad Soyad:
    Okan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Yeni Elantralardada direksiyon derisi bence hatalı gibi bir çok ilanda direksiyon derileri aşınmış

2. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,270
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Okan Elantra C segmenti kalitesini taşır, Sonata D segmenti kalitesini taşır. Accort B segmenti kalitesini taşıyor. Arabaları kullanmadan yorum yapma bence.

3. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Audinin 70000 de asiniyor .

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Orhan

Orhan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    135
    Ad Soyad:
    Beyaz_MeLegiM
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Bende Anlamadım Gitti Okan. Benim Araç 13.000Kmde Ve Araç kullandıgım Zaman Elim Terlemesine Rağmen Hiç soyulma Yaşamadım Sitedeki Bazı Arkadasların Aracı 5.000kmde bile soyulmus diyor. Arka koltugun arkasındaki plastik aksamında soyulmasından bahsediyor :( sanırım fabrikasyonel bir durum heralde :( ama ben hiç yaşamadım. :(

5. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Plastik aksam nasil soyulurmus ya oda ne demek :D

6. oqano

oqano Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    135
    Ad Soyad:
    Okan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Yine yaşama abi allah korusun ama Honda alamazsam Elantra olur diye baktığımda bir kaç ilanda direksiyon simidinin üst kısmı soyulmaya başlamış renk farkı var Serdar abi taktı bana galiba her sözümü yanlış anlıyor :) Accord'un plastik aksamı iyi değil demiş bende demek istedim ki Elantradada böyle bir durum var tesadüfdür denk gelmiştir demek istedim ama bu aralar anlaşamıyoruz :)

7. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Serdar abi neden taksin. Sadece buranin honda forumu olmadigini bilmek gerekiyor

8. Orhan

Orhan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    135
    Ad Soyad:
    Beyaz_MeLegiM
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Yok Okanım Serdar Hocan Sana Neden Taksın, Sonucta Fikirlerini Söylemekte Özgürsün, Kimisine Mantıklı Gelir Kimisine Gelmez, Herkesin Kafa Yapısı Herkesle Eşit Olacak Değil. Ben Fransız Arabaya Birkere Bindim Tövbe Ettim Kimileride Fransız Arabalarının Modelini Yükseltiyor Buda Böyle Birşey Tamamen Özgür Düşünce. :) Ama Ben Bu Sitede Şöyle Birşey Gördüm. İnsanlar Bildiklerini Biraz Diktatörce Söylüyor. Az Önceki İ40 Konulu İlanda Yani Sayfanın Ortalarında Ben Birşey Paylastım Arkadas Üzerine Alınmıs, Jant Taktım Aracıma Saygısızca Teneke Kapağına Benzetmeler, Anlıyacağın Biraz Diktatör Yorumlar Oluyor. :) Bence Serdar Hocamın Konusma Tarzı O. :) Serdar 40 Kamyon Laf Saysın Ağzımı Asla Acmam Onun Tecrübesi İle Birçok Şeye İmza Attım :)
    Bu Sitede Hyundai Olmayıp Üye Olan Arkadaslar Var, Bir Araba Güzelse Yorum Yapılmalı Bence Kıyaslanmalı Bile

9. oqano

oqano Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    135
    Ad Soyad:
    Okan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Konunun özünü anlatırken biraz uzun yoldan gidiyorum sanırım o yüzden.Biliyorum Honda forumu olmadığını fakat düşüncemi söyledim sen nasıl WV yi Honda ve Fransızları kapına koymayacağını söylediğin gibi

10. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,270
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Okan taktığım felan yok, Ersin (kardeşim sayarım) dese tuscani gitmiyor ensesine şaplağı vurur "sürdünde mi gitmiyor diyorsun!" diye kızarım. Malesef internetteki yazı ve eleştirilerin çoğu daha aracı kullanmamış kullanıcıdan geliyor. Ben yeni accort'un iç malzeme kalitesini D segmenti bir araca yakıştıramadım, eski accort'ların iç malzemesi kesinlikle daha iyi, ayrıca motor performansıda çok iyi değil. Ben sonata'yı almadan önce accort baktım, 200.000 km'de bitik içi aşınmış accort parasına, ilk el 30.000km'de tertemiz sonata aldım ki geri kalır hiç bir yanı yok, önemsizde olsa artıları bile var. Ayrıca bakım maliyeti daha uygun, yedek parçası ucuz. Hyundai mi Honda mı tartışması değil bu, maddi güç ile alakalı. Gönül ister mercedes, bmw. Ama mercedes'e binicem diyede gidip hurdasını almam. Senin accent'i satıp alacağın 10 yaş civarı civic'e bir sürü alternatif bulabilirsin, tabii önce gözündeki perdeyi kaldırırsan. :cool:

11. oqano

oqano Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    135
    Ad Soyad:
    Okan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Haklısın Serdar abi :) Bu perde bence almadan kalkmaz gibi ama bakıyorum 22 bin 25 bin arası alacağım 2003 Hondaya 2006 Elantra alabiliyorum :) Bunun kararınıda Bayramdan sonraki pazar buluşmasında Mürsel abi aracına alıp test sürüşü yaptığında göreceğiz :)Yada Honda alcam başıma bela olacak satacam dönecem Elantraya :)

12. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
  13. Tülin

Tülin Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    163
    Ad Soyad:
    Tülin
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    okan sana kötü bir şey dediği yok:eek: sanal ortam ve yazışmalar farklı algılamaya çok müsait... benim gibi birine bile çok sert yazıyorsun demişti biri ama alakası yoktu. sadece seni uyarıyor, iyiliğin için pişman olma diye. belki iş işten geçtikten sonra evet yazdıkları bana takma değilde gerçeklermiş dersin:eek:

14. oqano

oqano Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    135
    Ad Soyad:
    Okan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Burdada son çıkıyor ama neye göre bilmiyorum ingilizce olmadığını için anlamıyorum. Fakat görünen o ki iç donanım vs. ile ilgili http://www.youtube.com/watch?v=ykdYuC_oRBA

yok abla benim şu ses gitmedi diye bi sürü alternatifler sundum oraya buraya araştırdım durdum başını ağrıttım baya belki sinirlidir vs. diye yoksa öyle bir kişi olmadığını yakından tanıdığım için tahmin edebiliyorum :)

15. __CB__

__CB__ Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    Accord'un donanımını incelemedim; ama i40'ta olmayan bir şey olacağını sanmıyorum.
    Ayrıca Accord 2.0 motor ve benzinli. 2.0 motorun verigsiyle ve tüketimiyle baş edemeyiz. Ayrıca sıfır araç almaktan bahsediyoruz. Accord'un sıfırı 95 bin. Accord'la i40 nasıl karşılaştırılıyor anlamış değilim. i40'ın dizeli 1.6 motor olsa çok da iyi satardı..

16. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    O Sonuç Öyle Olsaydı Amerikada Passatın Patlama Yapması Lazımdı. Patlama Yapan Araçta Ortada.Tüm VW nin Amerika Satış Rakamları Sırf Elantranın Amerika Satış Rakamları Etmez Bile.. Başka Testtede İ40 Passattan İyi Çıkıyor. İ40 Sonatanın Yarım Alt Sınıfı Sayılacak Bir Araç. Sonata Amerikan Speclerinde Bir Araçtır. Avrupalı Modellerle Yan Yana Gelemez.

17. Orhan

Orhan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    135
    Ad Soyad:
    Beyaz_MeLegiM
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Bu i40 çok gözüme batıyor valla gözüm dönerse bir bakmışsınız elatrayı satmışım i40 almışım :D sitedekide ilk i40 bende olmuş olur :D

18. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Bence şu an alınmaz, yeni donanım paketi gelecek alan bir o donanımlar için pişmanlık duyabilir :)

Orhan bunu beğendi.
  19. Orhan

Orhan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    135
    Ad Soyad:
    Beyaz_MeLegiM
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Ersin Sen Varya Türünün Tek Örneğisin (iyi Anlamda Söylüyorum) Bilmiyorum Yaşın 22 Mi Gerçek mi Yalanmı. Ama Yaşına Göre Çok Tecrübelisin. Güzel Ve Bilinçli Fikirleri Bizlere Paylaştırıyorsun. Teşekkürü Hak Edecek Birisin. :)

Tülin bunu beğendi.
  20. Burak K.

Burak K. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Ersin özel adamdır. :)

Bu Sayfayı Paylaş