10 Kasım LPG KABLO

i30 crdi Kalkışta Titreme

'İ30 Forum - Club (GD; 2012–2017)' forumunda Metallicali tarafından 8 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. CS POLAT

CS POLAT Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ad Soyad:
    cem polat
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Arkadaslar boyle uzucu konusmalara gerek yok kimse kimseye zorla gel bu siteye uye ol demiyor beyenmeyen yazmayabilir fakat bir sikayetini bildiren arkadasimizada mecazide olsa uygunsuz laf yazmakta dogru olmaz imlaya bile dikkat eden yonetici arkadaslar bunlarada biraz dikkat edip ortayi bulsalar fena olmaz dimi?

Onpolat bunu beğendi.
  2. pegasos

pegasos Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    önder karahan
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD

arkadaşlar herkese selamlar dava açmanıza gerek yok....

2015 mart i30 crdi dct sahibiyim. şu an itibariyle 34500 km de aracım...bu titreme sorunu bende 15.000 km servis bakımından sonra başladı ve ya ben o zaman farkettimm.....30.000 bakımına kadar gittikçe sorun arttı. ilk başta sadece küçük titremeler oluyodu.....2 . viteste sanki yarım debriyajla gidiyomuşum gibi titreme yapıyordu aracım...30.000 e yaklaştıkça sıkışık trafikte aracım artık zıplaya zıplaya gitmeye başladı klimayı açtığımmda inanmmıcaksının belki ama aracımı kullanamıyordum zıplamasından..... bakımm zamanı geldi...servise gittim. baskı balatalarında sıkıntı var dediler. hemen merkezi arayıp yeni parça istediler kurban bayramından önce dün itibariyle geldi ve parça değişti. bugun aracımı teslim aldım...inanın ilk günkünden daha büyük bir zevkle biniyorum aracıma......hyundai cangarlar antalya servisinide çok teşekkkür ediyorum ..hiç tereddüt etmeden baskı balatayı değiştirdiler...ama diğer servisler ne yapar bilememm......sorusu olan olursa mail atabilirsiniz...
    herkese iyi akşamlar.

MSC bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş