LPG KABLO

I20 Multimedya Ve Geri Görüş

'Elektrik & Elektronik Sistemler Sorun Ve Çözümleri' forumunda Rmznbg tarafından 19 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. Rmznbg

Rmznbg Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad Soyad:
    Ramazan boga
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Merhaba arkadaşlar 2014 i20 aracimda fabrikasyon multimedya teyp ve geri görüş kamerası var ama bu kameradan hiç memnun değilim sizde nasıl acaba? Kamera amblem in hemen altında yağmurlu havalarda görüş sıfır. Gece görüntüsü berbat. Kamerayı mi degistirsem yerini mi degistirsem yoksa direk multimedya mi degistirsem bilemedim. Sizde nasıl acaba

santafe2004 bunu beğendi.
  2. santafe2004

santafe2004 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    7,776
    Ad Soyad:
    Gökhan
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    düzgün görüş açısı için kamerayı tampona yerleştirin cihazınızı kontrol ettirin ama genelde bu sorun kameralardan oluyor .benim aracımdaki kamera çok iyiydi gece gündüz muhteşem görüntü vardı .park sensörü için yetkili servise bıraktım aracı takıldıktan sonra kamerada problemler başladı dört beş kez götürdüm nasıl bozduysanız yapın diye yapıyorlar düzeliyor eve geliyorum gidiyor v.s en sonunda 2 kez sıfır kamera taktılar onlarında görüntüler çok iyi fakat en son takılan bu kış problem yaratmaya başladı yağmurlu havalarda karlanıyor gidiyor geliyor görüntü v.s muhtemelen sizinde sorun kameradan .baktırmakta fayda var

3. Rmznbg

Rmznbg Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad Soyad:
    Ramazan boga
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Teşekkürler görüntü tamamen gitmiyor sadece puslu oluyor görüşü sıfıra indirecek kadar o da kullanılamaz hale geliyor . Tampona aldırma işine bakayım öncelikle .
    Bir de geri viteste aldığımızda müzik susuyor tamamen bunu iptal edebilir miyiz acaba

4. santafe2004

santafe2004 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    7,776
    Ad Soyad:
    Gökhan
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    geri vitese geçtiği an sadece biriki saniye ses geçişten dolayı kesiliyor sonra ses devam ediyor fakat kısma açma değiştirme yapamıyorsunuz benim incelediğim çoğu araçta bu şekilde .fabrikasyon multimedialarda nasıl bilmiyorum henüz bakmadım .sesin tamamen kesilmemesi lazım iki saniyeden sonra devam etmesi lazım ....sizin problem muhtemelen kameradan.

Bu Sayfayı Paylaş