LPG KABLO

I20 Daiichi Multimedya Teyp Usb Bellek Hatası

'İ20 Forum - Club' forumunda Sarıaslan tarafından 6 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. Sarıaslan

Sarıaslan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    833
    Ad Soyad:
    Abdullah Sarıaslan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 MPI (2014-2020)
    Arkadaşlar merhaba.
    Uzun zamandır aynı flash bellek takılı idi teybe.
    Geçenlerde bir anda müzik durdu ve radio ya gecti, tekrar USB ye geçti parça isimleri karıştı ve hızlı hızlı parçaları geçmeye başladı. USB belleği çıkartıp tekrar taktim. USB aygıtı yok demeye başladı. Aygıtı laptop ta denedim çalışıyor. Benim yapabileceğim birşey var mı?
    Tamda o anda elimde telefon vardı video kaydı aldım hemen.

Şimdi telefonu takmak aklıma geldi. Voltaj gelip gidiyor sürekli. Şarj oluyor diyor kesiliyor, şarj oluyor kesiliyor sürekli öyle devam ediyor.

Son düzenleme: 6 Kasım 2018
  2. borabora40

borabora40 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    101
    Ad Soyad:
    bora ç.
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Selamlar bende i20 jump 2017 var tesadüf oldu bir aydır benzer olay bendede var usb den birden radyoya geçiyor sonra tekrar usb ye geçiyor ara ara yapmaya başladı bence usb girişinde problem var çukurlara girince veya sarsıntıda yerinden oynuyor galiba pek önemsemedim çünkü usbyi çıkarıp takınca düzeliyo bende oyüzden normal geldi bana.usb girişine bi baktırın bence

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  3. Sarıaslan

Sarıaslan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    833
    Ad Soyad:
    Abdullah Sarıaslan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Merhaba, bendede aynı kasadan var. Ama olay düz yolda başıma geldi, şuanda hiç bir şekilde çalışmıyor usb özelliği. Dediğim gibi telefonu taktığımda kesik kesik şarj oluyor sürekli voltaj gidip geliyor. Sanırım güç devresinde bir arıza oldu. Hyundai servisinin ayaküstü yapabileceği birşey değil sanırım bu. Yarın orjinal teyp ile servise gideyim bir baksınlar, daiichi'ye göndermeleri gerekirse konsol boş durmasın bari eski teybi taksınlar :)

4. borabora40

borabora40 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    101
    Ad Soyad:
    bora ç.
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Merhaba usb takılıyken ve radyo teyp navigasyon gibi aletleri açık bırakıp araç çalıştırmak ve kontağı kapatmak elektrik akımları değiştiğinden bu aletleri bozuyormuş.her araba için geçerliymiş bu.ben bu kurallara uymadım hiç benimde teklemeye başladı yetkili servise gitmek en iyisi bencede.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  5. Sarıaslan

Sarıaslan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    833
    Ad Soyad:
    Abdullah Sarıaslan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Evde orijinalden teybi bulana kadar canım çıktı. İşyerinden izin aldım arabayı çalıştırdım tekrar denedim USB yi yine çalışmadı. Servise gittim, adam denedi çalıştı, hala çalışıyor problemsiz. Kafayı yemek üzereyim :)

erhancakmakk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş