LPG KABLO

I20 1.2 D-cvvt Go Paket

'İ20 Forum - Club' forumunda Riquelme1907 tarafından 21 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. Riquelme1907

Riquelme1907 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Burak Yılmaz
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    Merhaba Arkadaşlar Öncelikle yeni biri olarak aranızdayım fakat yıllardır hyundai kullanıcısım kendime ait ilk aracım olan i20 1.2 d-cvvt go aracımı aldıkdan sonra araştırmalarımdan sonra benimde bu forumda olmam gerektiğini düşünerek aranıza katıldım zaten tanışma formuna da yazdım .

Bir buçuk aydır belirttiğim aracı kullanıyorum yıllardır 1.6 benzinli,1.5 dizel güçlü motorlardan sonra soru işaretlerim olsada genel olarak aracımdan memnunum zaten aracı görünce ısındığım için aldım zaten uzun süredir araçlara ilgisi olan insanlar dediğimi anlar bir araca ısındıysanız bazı sıkıntıları olsa da etrafındakiler bişeyler deselerde o insanlar o araçları alırlar:)

Genel olarak baktığımda bu Go paket yeni kasa çıkmadan hemen önce satılmış fazla forumlarda bilgi bulamadım sense ile çoğu noktada aynı fakat bazı donanımsal farkları var sanırım, bu paket ile ilgili bilgisi yada kullanan varsa bu başlık altında konuşalım isterim genel olarak.

Ayrıca 1.2 d-cvvt motor hakıkında bilgisi olan arkadaşlarda paylaşım yapmasını isterim.

2. ihakkis

ihakkis Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    50
    Ad Soyad:
    İ. Hakkı Seçkiner
    Yaşadığınız Şehir:
    43-KÜTAHYA
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    Google da kappa motor diye arama yaparsanız bulursun.

Riquelme1907 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş