LPG KABLO

Hyundai Teşekkürler.

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda Sarıaslan tarafından 16 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. Sarıaslan

Sarıaslan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    833
    Ad Soyad:
    Abdullah Sarıaslan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 MPI (2014-2020)
    2018 model yaklaşık 2.5 aylık aracımın sileceklerinin iyi silmeyip şerit halinde lekeler bıraktığını farkettim. Yetkili servise söylediğimde aldığınız anda söyleseydiniz belki iyi niyet garantisi ile değiştirebilirdik ama 3 aylık aracın silecekleri garantiye girmez dediler. Aracımı almadan önce otoparkta görmüştüm çamur içindeydi, rengini görebilmek için parmağımla kuvvetle bastırarak bir kısmı temizlemiştim. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Sileceğin garantiye girmediğini bildiğimi ama aracın bayide otoparkta bekleme şartlarını ve aracı alır almaz sileceklerini denemediğimi, ihtiyacım olduğunda çalıştırdığımı ve lekeleri farkettiğimi anlattım. 2 gün sonra iyi niyet kapsamında değişim onayının geldiğini söylediler. Bayiye gittiğimde arka sileceğede onay geldiğini söylediler, bende iyi niyet kapsamında arka sileceğimde kusur olmadığını ve sadece önce sileceklerin değiştirilmesinin yeterli olduğunu söyledim. Arkadaşlarda sağolsun ön silecekleri bariyerli silecek ile değiştirdiler. Bu tutumlarından dolayı Hyundai ve Odak servisine teşekkürlerimi borç bilirim.

2. Weaster

Weaster Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    280
    Ad Soyad:
    Sezer Pamukçu
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    Bu yaptıklarından dolayı bende Hyundai yetkililerine teşekkür ederim, İnsanları mağdur etmemeye özen gösterdikleri için.

3. Oguzayhank

Oguzayhank Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    198
    Ad Soyad:
    Oğuz Ayhan
    Yaşadığınız Şehir:
    13-BİTLİS
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Aracı sene başında aldım ve 1 ay içinde merkezden 7 kez arandım. Türlü sorular ve araç ile ilgili görüşler vs. Müşteri ilişkilerine önem veriyorlar.

4. joy_ride

joy_ride Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,469
    Ad Soyad:
    Murat GÜRBÜZ
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Allah başka dert vermesin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi