10 Kasım LPG KABLO

Hyundai Sonata 2004 2.0 Benzinli Far Motoru

'Sonata Forum - Club' forumunda Mars tarafından 29 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. Mars

Mars Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Murat arslan
    Yaşadığınız Şehir:
    12-BİNGÖL
    Araç Modeli:
    Sonata (1999-2005) EF
    İyi günler öncelikle...
    arkadaşlar aracın farını değiştireceğim ancak motorlu ve motorsuz seçeceği var hangisini alacağımı bilmiyorum. Araçta far yükseklik ayarı var ama çalışmıyor usta araç kontak açık ama araç çalışmazken ayar düğmesini indirip kaldırdı araçta far motoru yok dedi. Bende şüpheye düştüm acaba motorlu far alsam çalıştırmaz mı?
    2. Sorum araç direksiyonu çok çevirdiğim de u dönüşü yaparken hafif titreme oluyor bilgisi veya düşüncesi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2. Oguz3535

Oguz3535 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Levent Kavakli
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Starex TCI (1997-2008)
    Hocam far motoru hemen farın arkasında gri bir parça yuvası var.muhakkak vardır far motoru.genelde farı çıkarıp takarken unutuyor salak tamirciler yada takarken çıkıveriyor.benimde tek farın çıkmış çalışmıyordu farı sökünce farkettim.fardan bağımsız ufak bir parça.ayrida satılıyor bildiğim kadarıyla.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Kasım 2019
  3. Oguz3535

Oguz3535 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Levent Kavakli
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Starex TCI (1997-2008)
    Titremeyle ilgili araçların direksiyonu hidrolik en sona dayadiginda hafif titreme olabilir.onum dışında motor kulakları bu araclarin kopuyor, bildiğin motor beşik gibi sallıyor araci.ve direksiyon göbek atıyor.kesinlikle arkadaki görünmeyen kulakta dahil tamamı değişmeli.

Bu Sayfayı Paylaş