10 Kasım LPG KABLO

hyundai servis kampanyası..

'Bayi ve Servislerden Duyurular' forumunda lord35 tarafından 17 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. lord35

lord35 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bu ne yaaaa,,milleti soyup soğana çeviriyorlar,ben telefondan bilgi aldım,gelin görüşelim marka ve modele göre değişiyor demişlerdi.hangisine gittiniz?

2. micheal

micheal Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    27
    Ad Soyad:
    Yüksel Alkan
    Bugün servise gittim. Çok güzel muz silecek artı arka cama normal süpürge silecek aldım. Muzlar 30 lira arka cam 11.5 lira. Vallahi çok güzelmiş daha önce sanayiden aldığıma pişman oldum.Tam çıktım yağmur bastırdıhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gif
    Ayrıca Check up yaptırdım. Sanayi ustaları conta yanıgı demişti.Halbuki alakası yokmuş. Hiçbirşeyi yokmuş

3. metege

metege Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Kış başındamıydı daha mı önceydi bir kampanya daha vardı..
    Turkuaz biz katılmıyoruz demişti..
    Bende özel servis arıyorum.. Biraderde 2004 starex var.. 3. sanayide bir servis buldum demişti..motoru yemişler onu yeniletmişti 5000tl falan masrafı çıkmıştı.
    Bende önümüzdeki ay götüreceğim..
    ismini ve bilgilerini öğrenince iletirim..Tanıdık olunca belki daha ilgilenirler diyerek biraderin referansıyla gideceğim....
    Birbirimizin referansını kullanırsak hepimize faydası olur diye düşünüyorum..dört beş araç birleşip değişik zamanlarda da olsa hep aynı adama götürürsek indirim de yaptırabilriz belki

4. kaan20

kaan20 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ad Soyad:
    Kaan
    Yaşadığınız Şehir:
    20-DENİZLİ
    Anladım hocam. ben temmuz ayında gideceğim. ön diskler değişecek.
    benim tanıdık boyacı var. annem park ederken tamponu sürttürmüş onu boyattım. gayet iyi iş çıkardılar. Bu yaz da kapı altlarını düzelttirip boyattıracağım. Annem park ederken kaldırımlara sürte sürte yamulttu ve çizdi, paslanmaya başladı. artık aracı ben kullandığım için böyle durumlar ortadan kalktı ama eskiye ait izler var. akrabam da oto elektrikçi onun referansı ile ışık renaulta gittim. hyundai'ye de bakıyorlarmış. Diyorum fren diskleri yamuk titreme yapıyor. 4teker söküp geri taktılar bir şey yok bunun dediler. Araçla doğru dürüst ilgilenmediler.
    Lastik değişimi sırasında ustaya sordum olan biteni anlattım, en ince detayına kadar. usta disklerden dedi. turkuaz servisi de disklerden dedi ama servis 350tl masraf biçti. dışardan 150tl'ye halledilebilir bir işlem aslında.

Sanayideki çoğu usta anlamıyor ama yine de bilmiş gibi yorum yapıyorlar.
    Otomatik şanzımanın yağ değişimi oluyor. Gelmiş bana mercedes aracımın 85bin'de değişti falan filan. araştırdım 6yıl veya 60bin diyorlar internette ama kesin bir bilgi yok. Onun lafına güvenip 80bin'de değiştirmeyi düşünsem aracın şanzımanı bozulsa oralı bile olmaz. yok yere masrafa sokarlar. o yüzden gayet iyi bir servis bulmalı.

5. tufanbeyli1

tufanbeyli1 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    tabiki bosh

6. Coşkun Özcan

Coşkun Özcan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    COŞKUN ÖZCAN
    Yaşadığınız Şehir:
    81- DÜZCE
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    <DIV style="CLEAR: both">

<DIV ="left hmctext" style="WIDTH: 730px">
    <DIV =cont1 style="FONT-SIZE: 12px; LINE-HEIGHT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Şimdi Hyundai Yetkili Servisleri’nde, periyodik bakımda ve motor parçalarında %30 fiyat avantajı var. Üstelik ücretsiz check-up ve daha birçok fırsat da sizi bekliyor!

Fırsat 1

• Filtre Paketi (Yağ, hava, yakıt, polen filtresi+işçilik) 75 TL’ den,
    • Fren Paketi (Ön fren balatası+işçilik) 78 TL’ den,
    • Amortisör Paketi (Ön-arka+işçilik ) 90 TL’ den,
    • Debriyaj Paketi (Baskı, balata, bilya+işçilik) 189 TL’ den başlayan fiyatlarla.

Fırsat 2

• Periyodik bakımda %30 indirim,
    • Motor parçaları ve işçilikte %30 indirim,
    • Ücretsiz check-up,
    • Yol Yardım Paketi 55TL+KDV.

<DIV =cont1 style="FONT-SIZE: 10px; LINE-HEIGHT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Kampanya 16 Mayıs-18 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. Paket fiyatları model bazında değişiklik göstermektedir ve fiyatlara KDV dahil değildir.

Bu Sayfayı Paylaş