LPG KABLO

HYUNDAI SERVİS KAMPANYASI 26 marta kadar

'Bayi ve Servislerden Duyurular' forumunda mmt.88 tarafından 13 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. mmt.88

mmt.88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    <DIV =left>[​IMG]
    <DIV =cont1 style="TEXT-ALIGN: justify">

Türkiye çapındaki yetkili satıcı ve servislerinde en kaliteli hizmetle en iyi müşteri memnuniyetini sağlamayı ve araçlarında en üstün güvenliği sunmayı kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, geniş kapsamlı servis kampanyalarına devam ediyor.

Tüketiciye sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da üstün hizmetler sunan Hyundai, yüzde 20’ye varan avantajlar sağlayan yeni servis kampanyası dahilinde tüm araçlarını Türkiye genelindeki yetkili servislerine bekliyor.

Hyundai’nin 26 Mart 2011’e kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde fren sistemi, debriyaj sistemi, süspansiyon sistemi parça ve işçiliğinde tüm araçlara yüzde 20 indirim uygulanacak. İndirimin yanı sıra tüm Hyundai araçlara ücretsiz check-up hizmeti verilecek. Ücretsiz check-up’ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolünde de tamponlarda oluşan çizikler giderilecek.

Kampanya dahilinde ücretsiz akü ve silecek kontrolü yapılırken detaylı iç ve dış temizlikten ücret alınmayacak. Bunların dışında garantisi bitmiş Hyundai modelleri için sunulan Opsiyonel Yol Yardım Paketi, uygulanan indirimle sadece 55TL + KDV’ ye satın alınabilecek.

Hyundai bu avantajlı kampanyadan tüm müşterilerinin yararlanmaları için araç sahiplerini tüm Türkiye genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 82 adet Hyundai Yetkili Servisi’ne bekliyor. Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyenler, www.hyundai.com.tr adresine başvurabilirler.

2. Bedri Baki

Bedri Baki Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Periyodik bakımlar için de geçerli mi acaba bu indirim.

3. SoysaL06

SoysaL06 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    236
    Ad Soyad:
    Mustafa SOYSAL
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD
    Yine gidecem yine aynı fiyatı verecekler ama sormakta fayda var

4. Umr

Umr Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    396
    Ad Soyad:
    Veccii
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    en son 30 bin bakımında 406 lirayı bize takınca ondan sonra gitmedik servise

5. SoysaL06

SoysaL06 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    236
    Ad Soyad:
    Mustafa SOYSAL
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Umur hangi servis bunu yapan ne yapmıslar baskı balata triger mi degişmiş ne olmuş da 406 olmus ayıptır ya

6. ankpol

ankpol Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar hyundai akbak servisten hava filitresi ve yağ filitresi aldım ordan metroya gidip 10-40 castrol yağ aldım ve ücretsiz yağ değişimini yapıyor metro yağı 60tl ye aldım filitreleri 10tl ye aldım 70 tl ye bu işi bitirdim nasıl bence servislerde kazıklanmaya gerek yok servise sordugumda 200 tl çekti karar sizin.

7. vosvosist

vosvosist Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    aynen katılıyorum hava filitreside kolay al tak 10 tl tolamda 80 tl oldu

8. micheal

micheal Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    27
    Ad Soyad:
    Yüksel Alkan
    Yazın arabayı bakıma sokmak istedik.Sadece Triger hava filtresi ve yağı değişecekti.Yapmadılar. Biz 60.000 bakımı yaparız oda 735 lira tutar dediler.İçinde Fren balataları yok. Bizde sadece ücretsiz check up dedikleri şeyi yaptırdık. Yağına filtresine trigerine baktı. Kliması nasıl diye kontrol etti. Usta ne kadar yakıyor aracınız dedi. Lpg li olduğunu ort. 7 litre hesapladıgımı soyledim usta gayet iyi ilgilendi ama servisteki gözü açıklar bizi kandırmak için ellerinden geleni yaptı. Burası Edremit Hyundai. Gittim parçamı int.ten sipariş verdim.Sanayided edüzgün bir ustayla tanıstım ne olsa o hallediyor https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gifNasıl olsa araba 6 yaşında garantisi de bitti

9. emre_1453

emre_1453 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Emre CANLI
    Yaşadığınız Şehir:
    14-BOLU
    2004 Elantranın Triger seti V kayışı Hava Filtresi Polen filtresi değişti.Toplam işçilik dahil 190 lira verdik :) (Mustafa Soysal abinin ustasına gittik.Aydınlar Oto)

10. ETiCHeT

ETiCHeT Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    NuRi KOÇAKOĞLU
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    banada klima kompresörü değişecek dediler yetkili serviste 2 yetkili serviste aynı şeyi söyledi. klima kompresörü+işçilik 1350 tl fiyat çıkınca özel servise gittim 100 tl ye hallettiler sorunu. direksiyon pompasının bilyasındaymış sorun klima gazı için adamlar 5 saat uğraştılar gaz dolumu 60- 70 tl dediler sağolsunlar tampon radyatör sökülüp ulaştılar ben yetkili servislere güvenmiyorum (bu arada aracın garantisi yok) Siz siz olun aracın garantisi yoksa birde güveneceğiniz özel servise danışın derim hayırlı akşamlar arkadaşlar herkese kazasız belasız günler dilerimhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

11. SoysaL06

SoysaL06 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    236
    Ad Soyad:
    Mustafa SOYSAL
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    yağ değiştirmediniz mi siz?

12. emre_1453

emre_1453 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Emre CANLI
    Yaşadığınız Şehir:
    14-BOLU
    Yok abi değiştirmedik.Yağ değişimini balatalarla beraber yapcaz.Biz aldığımızda yeni değiştirdiğini söylemişti eski sahibi.Osman usta ve Adem usta da yağın aciliyetinin olmadığını söyleyince erteledik.

13. mmt.88

mmt.88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ne olursa olsun hyundaının servisleri ucuz o yüzden vazgeçmem...

Mesela bir baskı balatayı dizel araca serviste 150 tl ye taktırmıştım,dışardada bu fiyatın altına olacağını sanmıyorum olsa bile yan sanayi parça ve işçiliğine güvenemiyeceğim sanayi esnafı olacaktı.Sanayi esnafına güvenim sıfır zaten yapılan işin garantisi açısındanda bir sorun olduğunda gidersin yüzüne bile bakmaz itediği kadar tanıdığın akraban dahi olsa ama serviste işçilikten veya parçadan kaynaklanan sorunlarda 1 kuruş almadan değişini yaparlar....O yüzden servisten vazgeçmem vazgeçmenizide tavsiye etmem....

Ufak tefek polen hava filtre v.s işleri kendiniz yaparsınız ama bunu bile kendiniz yaparken mutlaka parçayı orjinal servisten alın.Dışarda satılan hava filtreleri ve polen filtreleri resmen karton gibi aralarında 2-3 lira fark olmasına rağmen yan sanayide kalite sıfır.....

Bu Sayfayı Paylaş