LPG KABLO

Hyundai Inoto Kayseri Yetkili Servis Pişmanlığı!

'İç Anadolu Bölgesi' forumunda ysn.gkgl tarafından 23 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. ysn.gkgl

ysn.gkgl Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Yasin Gönül
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    23 Ocak 2019 tarihinde Kayseri Hyundai İnoto servisine 2008 model Getz model aracımın periyodik bakımı için önceden randevu alarak gittim. Servise 10.00 da giriş yaptım. Servis danışmanı Naci Bey yerinde olmadığı için 10 dk bekledik. İsmini hatırlayamadığım başka bir bayan servis danışmanı kayıt açarak aracın giriş işlemlerini yaptı. Bakımın ne kadar süreceğini sorduğumda 3 saat gibi bir süre verdi. Bu süre bize mantıksız geldiği için ustayla görüşerek ona sorduk ve en fazla bir buçuk saat süreceğini söyledi. Bekleme salonunda vakit geçirdikten sonra servisi gören kameradan aracın içerde olmadığını gördük. Gidip Naci Beye sorduğumuzda aracın bakımının yapıldığını söyledi. Neden bize haber verilmiyor dediğimizde biz yoğunuz bakın isterseniz sizi saat 12 ye bekleteyim tarzında gayri ciddi ve ukala bir cümle kurdu. Biz sen bizim aracımızın işi bittiği halde nasıl böyle bir cümle kurabilirsin dediğimizde sesini yükselterek daha da çirkin davranışlar sergiledi. Servis müdürü Candeniz beyin odasına gittiğimizde bize bağırarak konuşan bizim aracımızı öğlene kadar bekletmekle tehdit eden Naci Beyden eser kalmamıştı. Servis müdürü Candeniz Bey iyi bit iletişim kurarak bizim haklı olduğumuza kanaat getirerek kendi yanında bilr bizim sözümüzü kesen ve sürekli cevap veren Naci Beyi odasından kovdu. Servis müdürü Candeniz bey Naci beyle ilgili bir yaptırımın olacağını bizim haklı olduğumuzu söylesede daha önce bir çok hikayesini dinlediğim Hyundai İnoto Kayseri servisinin değil yanından geçmek adını dahi duymak istemiyorum. Bir marka kalitesini yetkili servisiyle gösterir.

Bu Sayfayı Paylaş