LPG KABLO

Hyundai I10 Fabrikasyon Lpg Yardim

'LPG Sistemleri' forumunda sogenayhan tarafından 28 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

1. sogenayhan

sogenayhan Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Ayhan Ars
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni İ10 (2013-201X)
    Sevgili arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar benim İ10 2014 Model Fabrikasyon LPG li manuel aracım var bu aracım 107.000 bin KM de ben bu aracı 95 bin küsürde satın aldım. Bu araçla ilgili olarak LPG Bakımı ve Filtresi ne şekilde hangi KM lerde değiştirilmesi gerekiyor inanın bulamıyorum. Servise soruyorum servisin bile bilgisi neredeyse yok gibi özel LPG servislerine gidiyorum bunda LPG ayarı olmaz falan diyor ama pekte güvenemiyorsunuz durumum bu arkadaşlar sizden ricam şu

1. BU ARACIN LPG FİLTRELERİ 2 ADET BUNLAR KAÇ BİN KM DE BİR DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİYOR

2. BU ARACA LPG AYARI YAPILIYOR MU ?

3. ANKARA DA BU İŞİ NEREDE YAPTIRABİLİRİM SON OLARAK :) TEŞEKKÜRLER HER BİRİNİZE

2. Sarıaslan

Sarıaslan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    833
    Ad Soyad:
    Abdullah Sarıaslan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 MPI (2014-2020)
    LPG dönüşüm sistemi BRC veya Landirenzo olabilir. Onu öğrenip yetkili servislerine veya çağrı merkezlerine danışabilirsiniz.

3. ggunes

ggunes Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    807
    Ad Soyad:
    GGUNES
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Fabrikasyon LPGli i10 2015te piyasaya cikmisti sanirim. Dogal olarak burada da baska platformlarda da cok yazıldı cizildi.
    Forumu biraz kurcalamis olsaydiniz bulabilirdiniz istediginiz bilgileri. İ10 bolumune bakin bu aracla hemen hemen her konu ve bilgi var.
    https://www.hyundaiclubtr.com/konu/i10-lpg-blue-bakimi.36240/

Bu arada yetkili servisler ne yazikki pek bilgilive ilgili degiller i10 LPGliye karşı. Ama gerekli hizmeti vermek zorundalar.
    İstanbulda olsaydiniz HUNKO aracinizin LPG bakimini yapardi, isterseniz bulundugunuz ildeki servise İstanbul HUNKO ile iletisime gecmesini rica edin.

Son düzenleme: 28 Aralık 2019

Bu Sayfayı Paylaş