LPG KABLO

Hyundai Getz Deri Direksiyon Ve Vites Topuzu

'Aracın İç Modifiyesi' forumunda -kutay- tarafından 3 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. -kutay-

-kutay- Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad Soyad:
    Kutay Dönmez
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    Merhabalar. 115.000deki aracımda fabrika çıkışlı deri direksiyon ve vites topuzu var. Önce vites sonra direksiyon soyulmaya başladı hatta vites topuzunun ufak bir parçası plastiğine kadar soyuldu. Direksiyonu kaplatmayı düşünüyordum en az 200 lira tutucak gibi. Şuan kendinizin diktiği kılıflardan almayı düşünüyorum başka bi önerisi olan ve orijinal deri topuzu nerde bulabileceğimi bilenler yazabilir mi?

2. SeçkinTürk

SeçkinTürk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    110
    Ad Soyad:
    Seçkin Yaşar
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)

Bendede 2006 En dolu kasa ve güvenlik paket getz im var. aldığımda dediğiniz gibi direksiyonumdaki deri aksamların aşınmaya başladığını gördüm. dikmeli deri direksiyon kılıflarından aldım. iç trimlerim gri olduğu için siyah gri olandan seçtim. görenler orjinalmi deyip dikkatlice bakınca "aaa iyi dikmişsin" diyolar. vites topuzuda 60 tl di en son internette. benimde topuzda soyulmalar var dediğiniz gibi. hyundailerin kronik rahatsızlığı soyulmalar. zamanla aşınıyorlar. 200tl vermeye değmez. güzelce ve dikkatli bi uğraş sonucu orjinale yakın dikmek söz konusu.. Benimkinin fotoğrafını çekersem atarım buraya.. :)

3. -kutay-

-kutay- Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad Soyad:
    Kutay Dönmez
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    60 lira uygunmuş baya nerden buldunuz acaba.

Bu Sayfayı Paylaş