LPG KABLO

Hyundai Getz 2006 Teyp Konsolu Için Plastik Segman

'Getz Forum - Club' forumunda tutuketo tarafından 26 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. tutuketo

tutuketo Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Ertuğrul TUTUK
    Yaşadığınız Şehir:
    17-ÇANAKKALE
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Üstatlar merhaba,
    Arkadaşım geçen günlerde kaza ile teyp konsolunu avuçladı. Dişliler de vs. kırık yok lakin ana konsol ile teyp konsolunu tutan tırnaklarda ki plastik V şeklinde ki elektirikçimin Plastik Segman şeklinde belirttiği segmanlar yok oldu haliyle teyp konsolum atık duruyor ve zaman zaman çıkıyor. İnternette her yere baktım ancak temin edebileceğim bir yer bulamadım. Bana bu konu ile ilgili yol gösterebilecek daha önce başına gelmiş biri var ise çok makbule geçecek. İyi forumlar

2. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    ufak tefek incik boncuk diye tabir edilen parçaları piyasada hiç ama hiç bulamadığınızda bulunduğunuz yerdeki yetkili servise gidip oradaki yedek parça bölümünden şasi numarasını belirterek parçayı belirtip perakende olarak satın alabilirsiniz işçilik ödemezsiniz sadece parça parası verip parçaları alıp çıkarsınız sonra ister dışarıda kendiniz takın, ister serviste işçilik verip taktırın isterseniz sanayide ustanıza taktırın

bu işi yapmak için gerekli klipsleri plastik segman vs. elde ettikten sonra teyp montajı ile uğraşan iyi bir firma bulursanız onlar da yardımcı olurlar

yalnız getz in ön teyp konsolunu sabitlemek için komple sökmeniz gerekirse yada kötü bir ustaya denk gelirseniz konsolun arkasında konsolu takarken azami dikkat gerektiren kalorifer klima kontrol düğmeleri ile spiral kablolar, soketler vs var onlar tam doğru takılmayabilir ve sorunlar yaşayabilirsiniz konsol söktükten sonra bu sorunları yaşayan çok kişi var buna dikkat ediniz.

<<bülent>>, ozgutozkan ve Samet_ak bunu beğendi.
  3. tutuketo

tutuketo Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Ertuğrul TUTUK
    Yaşadığınız Şehir:
    17-ÇANAKKALE
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Sitelerin bir tanesinde buldum. Elektirikçimden yana şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım inşallah yine sorun olmaz. Eğer araca uyum gösterir sorunsuz oturursa sizin de izniniz olursa buradan çözüldü şeklinde temin edilebilecek yeri de paylaşırım

getz0707 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş