10 Kasım LPG KABLO

Hyundai Getz 1.4 Dohc Otomobil 2009 Model Aracım Motor Isınınca Hareket Halinde Araba Birden Tekliyo

'Motor & Yakıt & Emisyon Sistemleri Sorunları Ve Çö' forumunda Mehmet8 tarafından 29 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. Mehmet8

Mehmet8 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    MEHMET TÜRKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    65-VAN
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Hyundai Getz 1.4 DOHC Otomobil 2009 MODEL aracım motor ısınınca hareket halinde araba birden tekliyor, sarsıntı geçriyor sanki benzini biten araç gibi sonra da stop ediyor. Çalıştırıp bir süre gidince tekrar sarsıntılı bir şekilde yavaşlayor gaza pedalına basıldığında bile gaz almyor, kendiliğinde deviri yükseltip iniyor sonra tekrar stop. Servise götürdüm çözemediler. Benzin pompasını,filtreleri değiştim 2017 yılından beri yılda 2-3 kez başıma gelyir. araba soğuduğunda yani ortalama 1 saat sonra sanki bişey olmamış gibi oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim

2. Hasan Tarık

Hasan Tarık Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,184
    Ad Soyad:
    Hasan Tarık
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Kia
    Tamamen aynı sorun olmamakla birlikte geçenlerde benim getz de yolda giderken bir kere stop etti sonrasında bir süre marş almadı bazen hemen marş alırken bazen 10. marşta anca alıyordu krank sensörünü değiştirdim yaklaşık 20 gün oldu herhangi bir sorunla karşılaşmadım krank sensörünü olabileceğini düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet8 bunu beğendi.
  3. Mehmet8

Mehmet8 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    MEHMET TÜRKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    65-VAN
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Öcelikle siz de geçmiş olsun. Bende de aynı problemler var artı yukarda bahsettiğim diğer sikayetler de avr . Bu gün ateşleme bobinini siparş verdiler bekliyorum bakayım...

Bu Sayfayı Paylaş