LPG KABLO

Hyundai Coupe Kullanan Bilgisi Olan Var Mı?

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda Limonh2o tarafından 25 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Limonh2o

Limonh2o Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Murat Aruz
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Sa iyi gunler. Coupe gorunusu ile etkileyici bir arac. Iiinci el piyasasi biraz yavas gibi.
    Bu aracin parca, yakit, performansi hakkinda bilgi verebilecek var mi?
    Tesekurler

2. Blue-Tuscani

Blue-Tuscani Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,089
    Ad Soyad:
    Özgür
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Parça sıkıntısı çekmezsiniz, 1.6 için konuşursak motor vs parçaları Elentra ile aynı zaten.Diğer far, stop, vs parçaların yan sanayi olanı yok, bunun bir avantajı kasko var ise yan sanayi korkun olmuyor. Ben parça sıkıntısı çekmedim kısacası, burada olmasa bile Kore'den gelmesi 2-3 hafta sürüyor.Performans konusunda 1.6 için fazla beklentin olmasın ama bazı arkadaşların söylediği gibi çok ağır bir araçta değil.Benim diğer aracım Toyota Verso benzer ağırlıkta ve daha fazla beygir gücüne sahip olmasına rağmen çok daha yavaş hızlanıyor.Tabi görüntü ile performans kıyaslaması yaparsan hayal kırıklığı olacağı kesin.Vites oranları kısa ve sert bir araç olduğunu hemen belirteyim.Kısacası 2.0 veya 2.7 motor bulabilirseniz onlara yönelin ama piyasada pek fazla eli yüzü düzgün Coupe kalmadı gibi.Sonuçta keyifli, kullanması zevkli , arıza ve parça konusunda sıkıntısı olmayan bir araçtır.Servis ve parça ücretleri gayet uygundur.

3. Limonh2o

Limonh2o Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Murat Aruz
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    elinize saglik cok ederim emeginiz verdiginiz bilgi icin

Bu Sayfayı Paylaş