LPG KABLO

Hyundai Assan Müşteri Memnuniyeti

'Marmara Bölgesi' forumunda Airforce7 tarafından 8 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. bt4mart

bt4mart Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  2. Airforce7

Airforce7 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu siteye bakmış olsaydınız eğer hiç bir mesaja çözüm getirilmediğini görebilirdiniz.
    Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim.
    Saygılar.

3. bt4mart

bt4mart Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    her sorunumda bu siteye yazarım ve her zamanda yetkililer tarafından aranırım..tavsiye etmek için benzer yaşanmış olaylardan tecrübe etmek gerekir sizinde bildiğiniz gibi..saygılar

4. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1

+1000000000000000000000000000000000000000000000

Assan ve müşteri memnuniyeti. Hadi ordan canım. Fabrikalarına gidersenz dayak yersiniz walla. telefonda müşteri temsilcisi bile hakaret edebiliyor nerdeyse... Ne yaparsanız yapın. Sonuçsuz kalacaktır bu tepkileriniz. Çünkü üst üste toplasanız bir Era parası etmez tepkilerimiz. Haaaa tabikide yapılacak bişey varsa her zaman yanınızdayım. Ama yapılacak tek şey var oda mahkemeye vermek. Başka türlü laf anlatamazsınız...

5. ugurdogan

ugurdogan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    demin bu siteye girdim.şikayet var a.toyota ya baktım hani sorunsuz diyolar ya auris resmen döklüyor yazmış adamın biri.emniyet kemerinin plastiği kırılmış.orjinal farı patlamış.sesler geliyomuş araçtan.maazallah era dan bide böyle sorunlar olsa ayvayı yedik

6. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    bunu msj ı okudumda açık söyliyim güldüm..siz aldınız aracınız ucuzladı diye ucretsiz bakım istiyorsunuz..ben bana vaadedilen hediyeleri vermedi Gör-Tan bunun için aramadıgım yer kalmadı bakımlarını ücretsiz yapın dedim onun yerine yok, xneon verin dedim yok,aksesuar istedim yok..bana bunları vermeyen size biz size kazık attık gelin bakımlarınızı ücretsiz yapalım mı diycekler..bence hiç heveslenmeyin..

7. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW

o siteyede yazdım şikayetimi ama tık yok.ben şunu anladım hyundai de müşteri memnuniyeti diye bir sey yok..bu konuda zinar abiye katılıyorum..müşteri temsilcisi bile size bagırabiliyor..ama yinede bişey yaplacaksa destek veririm ama umutsuz olarak...

8. mdmrx

mdmrx Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    vala kore sitesine bende mesaj yazmak istemiştim geçen sene.. kışın ki motor sorunundan..mesajı yazınca ülkenide seçiyorsun yanılıyor muyum..eğer ülkeyi seçti isen zaten mesaj kore yetkilileri görmeden tr ye yönlendiriliyor. aynı durum philips, siemens de de geçerli. uluslararası-global sitelerden yazdığınız mesajlarda size ülke seçtiriliyorsa mesaj direk tr deki ithalatçı ya veya servise gidiyor. haberiniz olsun. yıllardır alacağım ürünlerle ilgili çeşitli firmalara mail atan birisi olarak söylüyorum. bir mektup çalışması olmuştu ama yapılamamıştı sanırım geçen sene. hyundai tr müdürü koreli daha geçen sene buraya atandı. direkt ona mektup yazabilirsiniz. adı silmediysem bende var ama sitedende bulunaabilir sanırım

9. hayta38

hayta38 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    İsmail HAYTA
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    yok ben illaki o olsun demiyorum bir çözüm olarak yazdım örnek teşkil etmet amacıyla

10. Misafir

Misafir Guest

Hyundai diye arattırdığımda açılan ilk sayfadaki mesajlara şöyle bir baktım ve şu dikkatimi çekti, araç için hemen hemen hiç şikayet yok gibi, şikayetlerin %90'ı servislerden....

11. Turgay

Turgay Yönetici

Alınan Beğeniler:
    68
    Ad Soyad:
    Turgay ÖRSBAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Benim bundan önceki arabam 2005 model GETZ di. Aracımı otomatik bir araç ile değiştirecektim. Açıkçası bende değişik marka olsun diye Ford Fiestada karar kılmıştım. ASM şanzıman ile ilgili ve fiesta ile ilgili şikayetleri araştırdığımda fiestanın getze göre şikayetleri kat kat fazlaydı. Özellikle benim almak istediğim ASM şanzıman modeli çok sorunluydu. Bu yüzden vazgeçtim.

Düzenleyen : Turgay

12. Onur Dilek

Onur Dilek Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Bende destekliyorum çetin bey sizi..... eğer yapılabilecek bir şey varsa her zaman yardımcı olmaya çalışırım....

13. valerina

valerina Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Tüm araçlar az çok sorun çıkartır önemli olan sorunlara çözüm getirebilmesidir. Hyundai kullanıcısı genelde aracını diğer araçlara göre 5-6 bin tl ucuza aldığı için sorunları özellik olarak görmektedir. Hatta bu sorunları dile getirmeye çalışan arkadaşlara diğer hyundai sahipleri tarafından da " Almasaydın kardeşim" " Bu kadar paraya bu kadar kalite" gibi çözüme yönelik olmayan yorumlarda bulunulur. Müşterilerin beklentileri böyle olan bir kitleye sahip olan Assanı suçlamak ne kadar doğru olur bilemem. Hyundai servisleri şuanda araç sahiplerin asgari beklentisi olan "Çalışsın yeter" mantığına hizmet vermektedir. Diğer beklentilerin karşılığını beklemek yukarıda yazdığım nedenlerden dolayı şuan için imkanı gözükmeyen eylemler listesindedir...

14. Misafir

Misafir Guest

Bu konuya neden bu kadar çok takıldınız bir anlam veremiyorum, "gerçek sorunların haricinde şurasından ses geliyor, burası zıplıyor, öte tarafı tıngırdıyor" şeklindeki sikayetlerde bulunanlara lafım, eğer arabanızı yürütemiyorsa yadavaad ettiğini yerine getirmiyorsa yanınızdayım ama ödediği ücret karşısında beklentiler yüksek tutuluyorsaher zaman dediğim gibi "bu paraya bu kadar"...Ben'de Era kullanıcısıyım,şerefim üzerine yemin ederim'ki aracımın görevini yapmayan hiç bir yeri yok, ha süspansiyonu biraz zayıf, onu kabul ederim ama şikayetim asla olmamıştır, çünkü ben Era'dan evvel 38.500TL verip 2006 model yeni kasa sıfır Vectra'ya binmişim....demek istediğim şudur, 40.000TL'likVectra'dan aldığınız konforu 20.000TL'lik Era'dan bekliyorsanız feci halde yanılıyorsunuz. Abimin 2008 model dizel C4'ü var, 42.000TL'ye aldı gelin bibakalım takırtı tukurtu nasıl oluyormuş, bunun süspansiyonu bozuk dedim "değiştirdiler" dedi bu değişmiş haliymiş....https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley18.gif.

15. gone

gone Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    ERKUT ÖZDEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    14-BOLU
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    bende erayı sonuna kadar desteklerim 20.000 a bu araç mükemmel çift renk konsol otomatik cam süper bi cd çalar gidin bu paraya albea symbol alın gıcırtının sesin zıplayan süspansyonun alasını görün

16. Misafir

Misafir Guest

zinar sana yalan söyleyecek halimiz yok heralde.sende bizi iyice yalancıya çıkardınhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley7.gif

17. Misafir

Misafir Guest

https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley4.gifvalla doğru o zaman eraya tornet derler.ama toyotayı kullansalar bunlar başlarına gelse bırak forumlara yazmayı yakınlarına bile söylemezler eminim.

Bu Sayfayı Paylaş