LPG KABLO

Hyundai Amerika Websitesi 360 Görüntü

'Hyundai'den Haberler / Yenilikler / Tarihçe' forumunda Samuera tarafından 1 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. Samuera

Samuera Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,281
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Selamlar sevgiler forum sakinleri. Yine nereden geldim nasıl yaptım hiçbir fikrim yok ama kendimi hyundai amerika'nın web sitesini incelerken buldum ve güzel bir özellik dikkatimi çekti. Ülkemizde otomobillerle ilgili bilgi almak istediğinizde resmi websitelerinde en üst donanım + ilave tüm paketler yüklenmiş halde arabanın en şaşalı halini görüyoruz. Hatta bazen en düşük paketin görseline ulaşmak için ciddi emek sarf etmek gerekiyor. Hyundai amerika ise şöyle bir şey yapmış. https://www.hyundaiusa.com/accent/index.aspx şu linke tıklayıp biraz aşağıya inerseni Exterior tour bölümü var. 3 donanım paketinden istediğinizi seçiyorsunuz ve aracın 360 görüntüsü anında seçtiğiniz pakete dönüyor. Bunun hemen altında ise Interior tour kısmı var burada da istediğiniz pakete göre aracın içini 360 derece olarak görebiliyorsunuz. Açıkçası ben donanım paketlerinin görsellerinin bu kadar erişilebilir olmasına bayıldım. Accent örneğini link olarak verdim onda 3 paket var belki çok işlevsel gelmeyebilir ama elantra sayfasına girerseniz elantranın 6 paketi var ve tüm paketlerin içini-dışını görebiliyorsunuz.

Bir de Hyundai Türkiye'ye bir eleştirim olacak:
    Amerikadaki siteyi bu kadar övmeden belki Hyundai Türkiye'de benzer bir şey yapmıştır diye bakayım dedim ve benzerini göremedim.Benzerini göremememden daha kötü olansa şuydu:
    Üst sekmede Hyundai Türkiye'nin sitesi kapalı olduğunda böyle gözüküyor ve her 5 saniyede bir sayfa içeriği ile bu yazı değişiyor.Atıyorum bi "Hyundai i20 Ö" yazıyor bi"Bizi Unutma!" yazıyor. Bu sekme yukarıda duruyorken başka bir sayfanın üst satırlarında bir şey okuyorsanız bu yazının değişmesi rahatsızlık veriyor. Eğer bi şekilde ASSAN yetkililerinden biri olur da bu konuyu okursa Hyundai gibi büyük bir marka ve ASSAN gibi büyük bir fabrikaya kendi açtığı internet sitesinden satış yapmaya çalışan birinin yapacağı şekilde " Bizi Unutma!" yazmak bence hiç yakışmıyor.

ozgutozkan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş