LPG KABLO

Hyundai Accent Admire 1.6 Benzinli

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda asipasali91 tarafından 28 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. asipasali91

asipasali91 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Sezer Altuntaş
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Beyler şu aralar bu aracı almayı düşünüyorum ama temiz düşük km olanlarının fiyatı 35-40 arası bu paraya bu araç alınırmı artısı eksisi nedir bu aracın ben hyundai sevdiğim için düşünüyorum ama fiyat olarak normal mi

2. Halil ŞAHİN

Halil ŞAHİN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    162
    Ad Soyad:
    Halil ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    eğer temiz bir araç istiyorsanız fiyat normal evet değer.günümüzde 15 bine şahin bile bulmak zorlanırken bu araçlara bu fiyat istenmesi de gayet normal geliyor bana.neye göre fiyat belirleniyor bilemiyorum ama temiz ve az kullanılmış bir araç istiyorsanız 35-40 bin aralığında admire veya era düşünülebilir.kolay gelsin

3. cenker_baba

cenker_baba Guest

@asipasali91 sezer bey,hep yeni konu açıp duruyorsunuz. araç arıyorum diye. daha foruma kendinizi bile tanıtmadınız. hadi tanışmayı geçelim. kendi konunuza arkadaşlar araç arayışım devam ediyor yazabilirsiniz. her canımız istediğinde yeni konu açmıyoruz burada. lütfen daha dikkatli kullanalım forumu.

4. asipasali91

asipasali91 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Sezer Altuntaş
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Tmm hocam bida olmaz teşlrker

5. duhangs

duhangs Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,351
    Ad Soyad:
    Duhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    Araç secımınızı ıyı yapın derım 40bın gb bır rakam verıyorsanız bır cok markada araba var.
    Arabanın modele gore bu para edermı kısmına hıc katılmıyorum. 131 murat ıcın bıle 50-60 bın dıyenler var.
    onemlı olan arabanın gercekten o degerı edecek olması he bırde noterlerde bır kasko degerı cıkıyor az cok onu gecmesı bana sacma gelıyor.

sız piyasaya gore 40bıne araba alıyorsunuz noterde kasko degerı 20bın cıkarsa mazallah kaza anlarında kaskodan o tutardan kullanım payı dusulerek odenıyor.
    paranız çöp oluyor.E ınsan bu paraları verıp teknolojıden uzak metal agırlıgı olmus arabaları da almak ıstemıyor acıkcası.

Gercekten çürüğü olmayan, önemlı kazaları olmayan bır araba km 150bını gecmemısse, abartı fıyayları yoksa bence tercıh edılebılır.

Bu Sayfayı Paylaş