LPG KABLO

Hyundai Accent Admire 1.3 Benzinli

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda tgykya tarafından 24 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. tgykya

tgykya Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    211
    Ad Soyad:
    Tugay Kaya
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 (2000-2003) LC
    Merhaba arkadaşlar bugün sahibinden bulduğum bir aracı satın aldım beğendim hoşuma gitti, oto raporda expertize soktum baktırdım ve aldım sonrasında. aracı 23.900 satıyordu ben en son 23 ver dedim yok dedi 23.500 sondur dedi tamam dedik sonra muayene eksik çıktı onu düştük ve 23.300 en son anlaştık,expertize gittik expertiz herşeyini söyledi ve kendi ustamlada görüştüm expertizin gösterdiği çıkardığı raporda büyük sorunlar yok klasik bakımlar bazı ufak tefekde harici şeyler var dedi tek lastikler bitmiş ve egzoz da sorun var dedi çok ses geliyor egzozdan. expertiz yazmış oraya neden oldugunu ama yazısından bişi anlamadım hafta içi komple bi bakıma egzozcuya filan götüreceğim neyi var neyi yok söylesin. inş egzozda büyük sorun yoktur. 4 aydır araba arıyorum ve inanın arkadaşlar gına geldi ve piyasa deli gibi uçmuş kaç kere oto pazarına gittim hep ölü arabalar ve fiyatları çok uçuk kaç tane araba gördüm yanına gidiyorsun alakası yok birşeyleri çıkıyor oralara giderken harcadıgım yol yemek parasını saymıyorum zaten kısmetimde bu varmış dedim aldım hayırlısı olur inş.

Expertizin bana dediklerini kısacası ben yazayım sizlere.

*Şoför tarafının sağ ön camı çalışmıyor,kullanıma bağlı çizikler aşınma ve deformeler var.

*Aracın ön arka tamponu bagaj kapağı işlemli aracın çevresinde ezik çizikler var

*Debriyaj sert aşagıda kavrıyor ve debriyaj merkezi ses yapıyor ekzos birşeyi parçalanmış diyor ses yapıyor motor karteli sökülmüş takılmış

*Sol park lambası yanmıyor farlar kararmış lastiklerde çatlaklar var lastik raf ömrü dolmuş değişmesi gerek ön cam düzgün su atmıyor

*Klima kayışı çatlamış

Aracın Özellikleri;

Yılı: 2006
    Model:Admire 1.3 benzinli , klimalı cd-teyp
    KM:91.000
    Değişen Boya: Ön ve arka tampon boyalı işlemli arka bagaj kapağı boyalı işlemli.başka değişen bilgisi filan vermedi expertiz
    Fiyat:23.300

Ağır hasar kaydı yok , trafik ceza borcu yok ,tramer kaza raporu ise 2 tane kaza gösteriyor bir tanesi 2009 da diğeri 2010 ikiside çarpma ama miktarı göstermiyor. aracın 5 sahibiyim.

Oto raporun bana verdiği raporu da gösterem sizlere yinede bakarsınız.

https://img-arabam.mncdn.com/expertise-reports/2271/MAS4488_240320172000.pdf

Bu Sayfayı Paylaş