10 Kasım LPG KABLO

Hararet

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda Ferdi78 tarafından 19 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Ferdi78

Ferdi78 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Ferdi bostanci
    Yaşadığınız Şehir:
    78-KARABÜK
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 (2000-2003) LC
    Arkadaslar hyunda accent 1.5 gls 2003 model aracim var gecen gun kalerifer hortumu patlamis arac susuz kaldi ve hararet yapti farkettigimde baya gec kalmistim hararet sona yatti stop ettim suyunu tamamladim bi cihaz varmis onla conta yanikmi die kontrol ettirdm adam igne ucu kadar yanik var dedi ve radyator kapagi acikken gaza basmami soledi bastigimda su atiyordu disari buda conta yanigina isaret dedi 4 tane usta gezdim bu olaydan sonra 4 ude hersey normal yanik yok dedi hatta biri arabama bindi araci baya zorladi hararet yapmadi araba cekisi on numara su eksiltmio yagin rengi normal ben bunu sokup zaman kaybetmem sanada yazk bunda bisi yok korkma dedi suan contam yanikmi hala bilmiyorum size sormak istedigim sizin araclqrinizdada radyator kapagi acikken gaz verdiginizde suyu tasiriyormu normalde araba rolantide calisirken tasirmiyor kopurmuyor ama gaz verince su atio az usta buna normal dio biri ise atmamasi lazim yanik conta diyor bilgisi olan yardimci olabilirmi

2. Exiles

Exiles Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ad Soyad:
    Murat Çınar
    Yaşadığınız Şehir:
    39-KIRKLARELİ
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    Yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla gaza basınca su atmaması lazım kapak açıkken.

Bu Sayfayı Paylaş