LPG KABLO

Hangi Servis

'Marmara Bölgesi' forumunda Misafir tarafından 2 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Misafir

Misafir Guest

Hyundai Erk Plaza Servisi mi (küçükköy'de) yoksa, Altunizade Uçar Otomotiv mi?

2. Misafir

Misafir Guest

umranıye devlet hastanesı mevkıı mesut usta https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

tabı benım arac ıcın

3. Misafir

Misafir Guest

uçar plaza bence devrim abi var orda mekanik şefi olmalı çok ii ilgilenmekteler bakmaktalar

4. Turgay

Turgay Yönetici

Alınan Beğeniler:
    68
    Ad Soyad:
    Turgay ÖRSBAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    İkisi Arasında Uçarı tercih ederim. Ama sana okmeydanı ELMAS'ı da tavsiye ederim. Ben artık bakımlarımı ELMAS'ta yaptırıyorum.
    Düzenleyen : Turgay

5. Misafir

Misafir Guest

Turgay hocam. Ben açıkçası arabamı birkaç defa özel servise götürdüm ve bunlardanbirisi Merterde Hyundai Adilce var. Hiçbirisinden düzgün bir verim alamadım. Mesela arabamı aldığımdan beri ön takımlarda bir ses var Adilce hiçbir şekilde problemi çözemedi. Hatta Rot başları değişti. Ön amortisörler değişti ancak yinede ses var. Bundan dolayıiçin ben çok sinir oldum bu duruma. Ve bir daha mecbur kalmadıkça gitmek istemiyorum oraya. Adam bana yok bir şey diyor Hyundai lerde bu kasalarda böyle bir problem vardır diyor. Yani kısacası sorun çözülmedi.

Şimdi benim yapılacak işlemlerim;

Eksoz ön ve arka susturucu
    Ön Takım Ses
    Debriyaj Ses
    Frenler

Şimdi Elmas yada çar arasında bir tercih yapacağım fakat uçar bana daha yakın yani işyerine geldiğim zaman sabah veririm akşam alırım mesela.

6. Misafir

Misafir Guest

Bir de eksozu az sonra Ümraniye sanayiye götüreceğim bi göstereyim diyorum. Ama güvenemiyorum. Nasıl yapsam? Yani hem ön hem arka susturucu problemli?

7. Turgay

Turgay Yönetici

Alınan Beğeniler:
    68
    Ad Soyad:
    Turgay ÖRSBAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Bence senin için hangisi uygunsa oraya götür uçar yada elmas ben daha çok uçara götürüyordum ama artık elmasa götürüyorum. ikiside temiz iş çıkarıyor.

8. Burak

Burak Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    MATES Yenibosna
    Düzenleyen : burakthy

9. Misafir

Misafir Guest

Teşekkürler herkese

10. bilaloz

bilaloz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    merhabalar;
    benım santa fe arabam var.daha önce seçmiş olduğum servisle sorunlar yaşadığım için yeni bir servis aradm.İşimle aynı güzergahta olmasıyla tesadüfen Adilce servisin yeni açıtıkları yerlerini gördüm.şuan için gayet memnunum.servis seçiiminin ne kadar önemli olduğunu bildiğim için bunu sizinle paylaşmak istedim.

Bu Sayfayı Paylaş