LPG KABLO

Getz Vgt Maf Sensörü

'Getz Forum - Club' forumunda alivelim tarafından 13 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

1. alivelim

alivelim Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ali veli
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    İyi akşamlar forum sakinleri ve Serdar hocam 2006 vgt dizel 4 silindir Getz yazın turbo revizyonu yapıldı sonrasında performans düşüklüğü ve yakıt fazlalığı dolayısıyla tekrar turbocuya gittim p0402 hatası egr arızalı dedi bende başka bir ustaya gittim egr orjinali ile değişti ayrıca krank sensörü deb riyaj swici değişti katalitik ve emme sökülüp temizlendi aracı teslim aldım ama yine turbo istediğimden geç giriyor şikayetiyle geri gittim bilgisayara baktım ve hala p0402 hatası gösteriyor usta artık akışmetre değişecek diyor üstündeki akışmetre zaten 2 yıl önce değişmişti bende liqoi Molly akışmetre temizleyici ile temizleyip akışmetreyi aküyüde sıfırladıktan sonra 1 hafta kullandım ve ustaya geldim builgisayara bağladık p0402 hata gözükmüyor ama maf değeride sıfır usta kendi cihazındaki maf değerine güvenmiyorum diyor iki arada bir deredeyim egr ve diğer değerler gösteriyor ne yapmam lazım yardımlar için şimdiden teşekkürler

2. Tughan

Tughan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    80
    Ad Soyad:
    Tuğhan Ündemir
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 CRDİ (2014-2020)
    bence ustanızı değiştirin hangi semttesiniz?

3. alivelim

alivelim Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ali veli
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    Efendim güngörendeyim

4. Tughan

Tughan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    80
    Ad Soyad:
    Tuğhan Ündemir
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 CRDİ (2014-2020)
    Size biraz bunu değiştirelim olmadı şunuda değiştiririz diye diye masraf yaptırmışlar. Anadolu yakasında olsanız iyi bir yer önerebilirim. Avrupa yakasında yardımcı olacak arkadaşlar vardır mutlaka forumda.

Bu Sayfayı Paylaş