LPG KABLO

Getz,accent Era Otomatikleri Nasıldır?

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda typhoon tarafından 3 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. typhoon

typhoon Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Tayfun Kahraman
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    30bin tl bütçemiz var otomatik Era ya da Getz düşünüyoruz. Bu araçların otomatikleri nasıldır geri kaçırma yapar mı herhangi bir kronik sıkıntısı varmı vites geçişleri nasıldır kısaca alınır mı beni bi aydınlatır mısınız ?

2. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,058
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

tam otomatiktik, hiçbir kronik arızası yoktur. yağ değişimlerine dikkat edildiği sürece arıza yaptığı görülmez. yağ deşimleri modeline göre 75 ya da 100 binkmde yapılıyor.

bütün tam otomatikler nasılsa tam olarak öyledir. vites geçişleri de aynen öyle.

D konumundayken çok dik olmayan yerlerde geri kaçırmaz, daha dik rampalarda 2 konumuna alırsanız hiç kaçırmaz.

fiyatlar aldı başını gitti, 30 bin liraya otomatik olan araçlar genelde yüksek kilometreli oluyor. baktığınız araçların şanzıman yağı değişimleri kayıtlarda var mı diye bakın.

sipartacus bunu beğendi.
  3. fatihyel57

fatihyel57 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    fatih yel
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    ben 3 aydir kullaniyorum aracaba aldığımda 134.000 deydi. Tam otomatik oldugu için tercih ettim çok memnunum. Vites geçişleri hissedilmiyor, motoru hayli kuvvetli mahcup etmez güç bakımından aldiktan sonra kotor yağı şanzıman yağı değiştirmekte de fayda var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş