LPG KABLO

gecmişten günümüze sonata

'Sonata Forum - Club' forumunda Doğan Yanmış tarafından 29 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. MODESTUS

MODESTUS Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    SLM ARKADAŞLAR 2002 -2006 KASALARI BENİM ÇOOOK HOŞUMA GİDİYOR,BENDE 99 MODEL VAR PARAM OLUNCA O MODELLERDEN ALACAM İNŞ.

2. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Savaş arkadaşım aslında ben şu son çıkan kasa dansa senin söylediğin aralıkta olanlarını daha çok beğeniyorum o arka stoplar yokmu q7.yeni e serisi hepsi sonatanın arkasından öyle veya böyle esinlenmiş umarım sen de birgünistediğin modelliyle değişirsin bu arada 99 larda çok güzel araba özellikle V6 motorluları yokmu?

3. qaan88

qaan88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Resimlere dikkat edince sunu fark ettim ki hyundai sonta dönem dönem resmen diğer markaların kopyasını çıkartmıs. hele o 2002 modeli ne kadar çokta jaguar a benzemiş öyle. Gerçi bu tum japon araçlarında olan bişi özelliklede Amerikan versiyonları HEP baska bi arabadan izler tasır.

4. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gaan88 nolu arkdaş katılmıyorum kopyalama cümlesi bu aracın hakettiği bir söz değil Sonata heo kendine hasbir araç oldu 2002 den sornaki kasa arka bölümde jaguarla benzerlik gösteriyor o da olabilir normaldir ne de olsa aynı sınıf araçlar onun dışında genel duruşu sonata.

5. gezen

gezen Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu aracın far sistemi hakkında bilgisi olan var mı? Tek mercek görünüyor yani bi xenon gibi ama far yıkaması yok. Far yıkama ve otomatik far ayarı zorunlı xenonlu araçlarda bilindiği üzere.

6. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Tek mercek olduğu doğru far yıkama yok bence pek gerekli bir özellikte değil sonata gibi bir aracın olduğunda zaten düzenli yıkatıyorsun farlar kör olur felan gibi bir sıkıntı çekmedim bu güne kadar far ayarı da var ayrıca.

Bu Sayfayı Paylaş