LPG KABLO

Gaz Yemiyor

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda teme tolip tarafından 17 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. teme tolip

teme tolip Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    temel tolip
    Yaşadığınız Şehir:
    61-TRABZON
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    selam arkadaşlar ben bu forma ilk defa yazıyorum benim sorunuma bir çözüm lütfen 2005 moedel santa fe otomatik vites aracım var.enjeksiyonları yaptırdıktan sonra sorun başladı sorunum şu rampada durmuştum kalkışta araç hiç gaz yemiyor gaza basıyorum araba rolantide vitesi parka getiriyorum ve gaz verince gaz yiyor ama D ye getiriyorum sanki hiç gaz bamıyorum.tekrar enjeksiyoncuya gittim tekrar söktürdüm ve baktırdım enjeksiyonları bir şey bulamadılar.hundai servisine getirdim aracım 3 gün orada kaldı ama sorunu bulamadılar.en sonunda para almak için şanzımanda sorun olabilir dediler ve beni başlarından savdılar.böyle bir sorunla karşılaşan ve çö
    züme ulaşan arkadaşlar lütfen bana cevap yazabilirler mi.şimdiden teşekkür ederim

2. badlizard

badlizard Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    ilker kutlu
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Sorun servisteki arkadaşların söylediği gibi şanzımanda olabilir. Öncelikle şanzıman yağını kontrol edin. Daha sonra şanzıman kontrol ünitesi ve tork konvertörüne baktırın. Geçmiş olsun.

3. teme tolip

teme tolip Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    temel tolip
    Yaşadığınız Şehir:
    61-TRABZON
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    ilginız için teşekkür ederim dediklerinizi yapacağım ve size bilgi vereceğim

4. historian

historian Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Emre Dogan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Merhaba Pazartesi Gününe Maltepe de servisinde Randevu Aldım. BASKI BALATA BİTMİŞ GAZ YEMİYOR...diye düşünüyorum acaba ne kadar tutar

Bu Sayfayı Paylaş