10 Kasım LPG KABLO

Eskişehir Seyyah Yetkili Servis Problemi

'İç Anadolu Bölgesi' forumunda TugayhanT tarafından 28 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. TugayhanT

TugayhanT Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Tugayhan T
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    Herkese merhaba
    2017 i 20 style sahibiyim.Aracın dik yokuşta el freni tutmuyordu ayrıca park sensörü de ötmüyordu.Park sensörü aracın orjinalinde var sonradan takılma değil.Seyyah servisine götürdüm el freninde birşey bulamadık dediler park sensörü değişmesi gerek dediler.Garantisi devam ediyor değiştirin dedim bir garanti birimimizle görüşelim diyerek gitti arkadaş.15 dk sonra geldiğinde el freninin yapıldığını park sensörü ile alakalı olarak da arabayı bırakmam gerektiği 2 3 gün sürecek bir kullanıcı hatası mı değil mi araştırması yapılması gerektiği söylendi.Tamam dedim çıktım el frenini test ettiğimde yapılmamış olduğunu gördüm pek iyi niyetli gelmedikleri için şunu sormak istiyorum.Aracın kazası belası yok arkadan darbe bile yok bunu kullanıcı hatası kapsamına sokmaya çalışırlarsa ne yapmalı nasıl bir yol izlemeliyim?

Teşekkürler

2. onurforces

onurforces Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5,188
    Ad Soyad:
    onur forces
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CRDI (2014-201X) MD
    öncelikle geçmiş olsun.
    tüketici mahkemesine dava açacaksınız. bilirkişi inceleyecek.

ben de eskişehirde yaşıyorum. seyyah tan sadece orjinal yedek parça temin ettim. orda hiç tamir vs. işlem yaptırmadım. paylaşımınız bizi de bilgilendirmiş oldu. ama seyyahla ilgili forumda olumsuz bir yorum da okumadım şimdiye kadar. onu da belirteyim.

Bu Sayfayı Paylaş