LPG KABLO

Eskişehir Hyundai Özel-yetkili Servis Sikintisi! Öneri Lütfen?

'İç Anadolu Bölgesi' forumunda gurkan2627 tarafından 16 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Arif M.

Arif M. Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    81
    Ad Soyad:
    Arif Milak
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Eskişehir'e yetkili servis açılması için nerelere mesaj gönderebiliriz? Servis ve satış yetkisi alan kişi sanırım yer bulamadığından vazgeçmiş veya vazgeçecek diye duydum.

2. gurkan2627

gurkan2627 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ad Soyad:
    GÖKHAN YILMAZ
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    murat bey genel müdürlüğe mail attım zamanında geri dönüş bile yapılmadı ama dilekçe ile başvuru yapacağım parça gerektiğinde hiç bir indirim yapılmıyor direk gönderiyorlar kargo parası da cabası sizde atın şikayet sayısı artar ise belki açarlar.

3. iberk

iberk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad Soyad:
    İBRAHİM BERK
    Yaşadığınız Şehir:
    11-BİLECİK
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Bahsi geçen firmaya iki defa gittim ilkinde triger değişimi için değiştirdikten bir hafta sonra direksiyon kayışı cay cuyk öttü söylemişlerdi zaten örterse getir ayarlayalım diye gittim ayarladılar ama bir haftasonra yine aynı neyse 2-3 ay cay cuyk bindim ve yağ değişim zamanı gelince gittim dükkan sahibine özellikle söyledim sen bak şuna diye meğer alttan ayarlanıyormuş önceden üstten ayarlamaya çalışıyorlardı neyse o sorun çözüldü ama bu sefer yağı değiştirirken bujileri değiştirdiler ve bilin bakalım ne marka taktılar tabiki champion ve ne oldu 1 den 2 ye atınca yememe geç toparlama silkeleme 15 gün sonra ngk taktıkta düzeldi bir usta champion un LPG de hata verdiğini nasıl bilmez onlar takarken benim bilgim vardı ama bunlardan daha mı iyi bileceğim diye sesimi çıkarmadım demek ki çıkarmak gerekiyor neyse daha da gitmem parçaları kendim alıp yaptıracağım bakımları

Son düzenleme: 20 Ekim 2017
  4. 45.bk.1991

45.bk.1991 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Barış Kaya
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Orayı bende biliyorum bikere gittim dahada gitmem fiyatlar çok pahalı emre ustamı buldum çok şükür iyi bir usta ve esnaf güler yüzlü işinin ehli biri tavsiye ederim herkese ben askeri personelim kimseyi bilmiyorum çevrem yok sağolsun sanayiye işim düşerse direk onun yanına giderim dükkanının önü hiç boş kalmaz herkes memnun ford servisinden yetişme boş ustalarla karıştırmayın tüm arabalara bakar gönlünüz rahat olsun. Orayı herkese tavsiye ederim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Eylül 2018
  5. cenker_baba

cenker_baba Guest

ilk mesajınızda usta tavsiye etmişsiniz bu forumda özel servis ismi paylaşmıyoruz isteyen olursa dm ile bilgi veriyoruz.

Bu Sayfayı Paylaş