10 Kasım LPG KABLO

Era USB flaş disk kapasitesi hakkında

'Accent Era Forum - Club MC' forumunda AR147 tarafından 21 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. semerkaw

semerkaw Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    orjinal teybini cıkarıp bu usb dir bilmem nedir li teyip takılıyor haa.. ha ben bi de uzay aracına arabayı ceviren yanar dönerli son teyiplerden hiç hoşlanmıyorum.. sade fazla yanar dönerli olmayanlar hoşuma gidiyor..

2. p3g4sus

p3g4sus Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ZATEN O FAZLA YANAR DÖNERLİLER BENİMDE HOŞUMA GİTMİYOR
    O NE ÖYLE BEBEK GİBİ :)

3. p3g4sus

p3g4sus Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    BUNU BURADA SORMAK İYİ OLMAZ BİLİYORUM AMA BU ACEMİ SÜRÜCÜ FALAN NASIL YÜKSELİYOR BİLEN VARMI BEN DAHA YENİYİMDE https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley5.gif

4. Misafir

Misafir Guest

8. Konu başlıklarında ve mesajlarda tamamen BÜYÜK HARF kullanımı Internet ortamında kabalık olarak görülmektedir.Tamamı BÜYÜK HARFlerden oluşan başlıklar ya da mesajlar yazılmamalıdır.

5. semerkaw

semerkaw Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    foruma yazı yazdıkca o dediğin şey gelişir sevgilip3g4sus

6. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    semerkaw sonuç olarak gerçekten büyük rahatlık. daha cd takmadım arabaya. cd çizildi, yok cd çıkmadı vs... hiç bir sorun yok. Bi USBye dolduruyorsun şarkıları dinliyorsun rahat bi şekilde. ve kesinlikle emin olduğum bişey varki CD den daha kaliteli bir şekilde çalışyor şarkıları.

7. macellan72

macellan72 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Dostum merhaba. Telefon konuşmalarında karşı tarafın sesini hoparlörlerden duymak istiyorsan telefonuna uygun olan kulaklığı bir elektronikçide kulaklık hoparlörlerini çıkarttırarak yerine streo jack taktırman lazım. Bu şekilde yaptırdıktan sonra çağrı geldiğinde teybi aux moduna alırsan karşı tarafın sesi hoparlörlerden gelir ama sen telefonun mikrofonuna konuşmak zorunda kalacaksın her halukarda. Yani seni anlayacağın pek sağlıklı bir yöntem değil. Al bir bluetooth'lu kulaklık daha iyi. :)

8. Misafir

Misafir Guest

Dostum bendeki telefonun mikrofonlu kulaklığını, kulaklıkları iptal edip yerine jack taktım. Bu jack i aux girişine takınca iş bitiyor. Bunu 3-5 ytl ye tüm elektronikçiler yapıyorlar. Ses mikrofondan gidiyor karşı tarafa. Karşı tarafın seside hoparlörlerden geliyor. Yalnız burada ufak bir sorun oluyor. Karşı tarafın sesi hoparlörlerden geliyor ve mikrofondan tekrar karşı tarafa gidiyor. Dolayısıyla karşı taraf konuşurken kendi söylediklerini duyuyor biraz. Yani Eko yapıyor.https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gif Bana çok çağrı gelmediğinden sorun olmuyor. Bunun en iyi yolu bluetooth kulaklık veya araç kiti.

9. TRooper

TRooper Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ben de teypte 176 parçadan fazlasını görmüyorum. Ama sanırım problemin kaynağı üçünden birisi olabilir;

1.) Kullandığımız kingston marka bellek biraz uyumsuzluklarıyla bilinen bir bellektir, özellikle uydu receiverlara program atmakta kullanıldığı durumlarda receiverların kingstonları tanımadığı internette bilinen bir gerçek.

2.) Belleklerde 2 gblık boyuttan sonra dosya sistemi FAT'tan FAT32 ye geçiyor. AR147 gördüğüm kadarıyla 2 gblık bir kingston kullanıyorsun. Bu durumda senden Bilgisayarım içerisinde belleğin simgesi üzerine sağ tıklayarak dosya sisteminin bana FAT mı yoksa FAT32 mi olduğunu söylemeni rica ediyorum. Eğer dosya sistemin FAT ise problemimiz budur çünkü 2gbdan sonra dosya sistemi mecbuten FAT32ye dönüyor ve biz de 4gblık bellekleri hakkıyla kullanamıyoruz çünkü teybimizin teknolojisi bu sisteme yabancı. 2gblık bir bellek bulabilirsem bunu deneyeceğim.

3.) AR147'nin teybi daha yeni bir model ya da daha yeni bir firmware'e sahip. En iyimser durumda servisten firmware güncellemesini isteyebiliriz, servisi ne kadar iyidir bilmiyorum ama bu mümkün birşey, en azından iyi markalarda yapılan birşey. Philips marka ev tipi müzik setimdeki radyo problemi firmware ile düzeltilmişti.

10. Misafir

Misafir Guest

Dostum belleği fat ya da fat32 olarak formatlasak sorun düzelir mi? Yalnız bu hususta kılavuzda birşey bulamadım. Yarın servisini arayacağım merak ettim iyice. Eğer bir firmware ile sorun düzeliyorsa ki büyük ihtimal düzelir o zaman serviste hemen hallederiz...

AR147 arkadaşım flash belleğin dosya sistemi nedir bende çok merak ettim şimdi...

11. TRooper

TRooper Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    [/QUOTE]

Dostum belleği fat ya da fat32 olarak formatlasak sorun düzelir mi? Yalnız bu hususta kılavuzda birşey bulamadım. Yarın servisini arayacağım merak ettim iyice. Eğer bir firmware ile sorun düzeliyorsa ki büyük ihtimal düzelir o zaman serviste hemen hallederiz...

AR147 arkadaşım flash belleğin dosya sistemi nedir bende çok merak ettim şimdi...
    [/QUOTE]

Raven,

4 gblik belleği ben FAT olarak biçimlendiremiyorum, bildiğim kadarıyla da biçimlenmiyor çünkü FAT sistemi 2 gb ile sınırlı. Bu boyuttan sonra FAT32 kullanmak zorundayız. Ama eğer problem bu ise, 2gblık bir bellek alıp fat olarak formatlayıp yaklaşık 400-450 şarkı sığdırabiliriz, tabii dediğim gibi problem sadece bu ise...

Yarın servisin cevabını bizlerle paylaşırsan çok sevinirim.

İyi geceler diliyorum..

12. AR147

AR147 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar dosya sistemim FAT

13. TRooper

TRooper Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Cevabın için teşekkürler AR147.

Dosya sistemin Fat olduğuna göre problem çözüldü. teybimiz FAT32 yi desteklemiyor bu yüzden kullanabileceğimiz maksimum bellek boyutu 2gb.

14. darkblue

darkblue Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    2 gb da yeter zaten bi dünya şarkı alır yaffhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley17.gif

15. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    denedim 256 tane şarkı attım hepsini çaldı..

16. AR147

AR147 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar şu anda 438 tane şarkı yüklü ve 2 gb fazlasıyla yetiyor.

17. Misafir

Misafir Guest

Sabah ilk işim flash belleğin dosya sistemine bakmak olacak... Herkese teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaş