10 Kasım LPG KABLO

Era Bijon Ihtiyacı

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda ColoneL tarafından 18 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. ColoneL

ColoneL Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Selamün aleyküm arkadaşlar hepinizin geçmiş bayramını tebrik ediyorum.

Önümüzdeki Cumartesi günü Era'mın muayenesi var. Bir kaç ufak tefek sıkıntım var (vida izi olduğu için plaka değişimi gibi). Bu sıkıntılardan biri de, zamanında almış olduğum çok delikli jantlarla alakalı. Orjinal jant ve lastiklerim duruyor, ancak işyerinde bijonları kaybolmuş. Bir lastikçi komple 4 lastik için (16 adet)100 tl çekti ve sıfır olduğunu söyledi.

Sormak istediğim, uygun fiyatlı (çıkma da olur) İstanbul'da veya en geç çarşamba gününe kadar bana ulaştırabilecek lastikçi vb. bilgisi rica ediyorum. Bunun yanında çelik jant takası yapan tanıdık veya sitede üye olanlar varsa(mevcut jantları alıp yerine 4*100 yeni jant fiyat uyuşması olursa düşünebilirim) bilgi almak isterim. ( Mevcut jantlar 15 inç 8 delik )

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  2. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,498
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Aynı gün benim de muayene var hocam , bir yerlerden ağır kusur bulmazlarsa göğsümü gere gere gidiyorum bakalım , sizin janttaki 8 delik sıkıntı dördünü bir plastik tapa ile kapatsanız geçmesi lazım biliyorum . Bijon gibi önemli bir konuda çıkmaya meyil etme al 16 adet 100 tl iyi bence , bir tanıdık lastikçi var , arkadaşın arabasında bijon çok sıkılınca çatlamış yenisini ( aslında çıkma mat bir görünümü var ) 10 tl ye satın aldık.

3. ColoneL

ColoneL Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Tapa gibi bir çözüm ile gitmem açıkçası, tek seferde olsun bitsin istiyorum Allah izin verirse. O biraz kumara girer, ki bunu tüvtürk çalışanı beyzadelerle hiç denemem. Bijon dediğim gibi sadece muayenelik olacak. En fazla 2 gün kalacak arabanın üstünde 100 tl yazık yani. Yaklaşık 230 muayene, 100 tl plaka, 50 tl egzost zaten 400, 500 ü bulsun istemiyorum. Neyse bu muayeneyi de atlatırsam hayırlısı ile, bir dahaki muayeneye ya araba ya da jant değiştiririz inşaallah.

Bu Sayfayı Paylaş