10 Kasım LPG KABLO

En iyi servis BURSA

'Marmara Bölgesi' forumunda kaganss tarafından 14 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. blkgtz

blkgtz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    erdal dedeleroğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    10-BALIKESİR
    Araç Modeli:
    İ30 1.4 (2007-2012) FD
    balıkesir eraslan bir altarnatif olabilir bursalılar için hem yeterli hem ilgili ben memnunum

2. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Bursa şentürkler bence en iyi servislerden birisi

3. VgT91

VgT91 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ad Soyad:
    Özgün Can OKUR
    Yaşadığınız Şehir:
    10-BALIKESİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    aracın ateşleme sisteminde bir sorun var diye gittim, patlama yapıyordu rolantide gaz verince. Buji kablolarını değiştirdiler, buji tırnaklarıyla oynadılar. oldu dediler. Aldım aracı ve sorun hala devam ediyor https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley11.gif
    Olan bizim 2 saatlik işçilik ücretine oldu...

4. blkgtz

blkgtz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    erdal dedeleroğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    10-BALIKESİR
    Araç Modeli:
    İ30 1.4 (2007-2012) FD
    götür gene ilgilensinler yaptıkları iş de garantili halletmek zorunda

5. VgT91

VgT91 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ad Soyad:
    Özgün Can OKUR
    Yaşadığınız Şehir:
    10-BALIKESİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Debriyaj setini değiştiricem yakın zamanda. Eğer servise gidersem bir daha bakmalarını söyliycem.

6. blkgtz

blkgtz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    erdal dedeleroğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    10-BALIKESİR
    Araç Modeli:
    İ30 1.4 (2007-2012) FD
    berkan yada erkan var orda ikiside kardeş 1.sınıf mekanikçiler ayrıca kaporta elemanları da çok iyi hepsi dereceye giriyo türkiye genelinde yarışmalarda

7. leventhoca

leventhoca Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    levent yesil
    29 EKİM 2010 da Bursada bulunan 3 servisten Bilim Hyundai ye telefon ederek saat 15:30 da bayramda açık olup olmadıklarını 30 bin hyundai Era bakımını yaptıracağımı bu nedenle geleceğimi ve Bandırmada yaşadığımı söyledim.Hemen arç plakasını alıp zaten 20 dakşkalık işiniz var yağ ve filtreyi değiştireceğiz yoğun değiliz gelin dendi.
    Bandırmadan yola çıkıp saat 1730 da servise girdik o sırada içeride birkaç kişinin çalıştığını gördük dışarıdada tulum giymiş 3 kişinin sigara içtiğini gördüğümüzden iş yoğunluğunun olmadığını anladık.
    Esmer zayıf bir erkek gelip niye geldiğimizi sordu telefonda dediğiniz gibi geldik deyincede hiddetle:
    Ne telefonu kim telefon etmiş diye söylemeye başladı. Sakince cep telefonumu gösterip işte aradığım telefon numarası ve saati deyince biz sizimi bekleyeceğiz vs diye bağırıp söylenmeye başladı. Nezaketi elden bırakmadan Bandırma ve Balıkesirde de servis varken üstelik Bursaya girişte Şentürk oto varken telefon ederrek geldiğimi söyleyincede tamam verin ruhsatı bakalım diye lakayt tavır alarak içeriye girdi ruhsatı verip otodan sorunum yok sadece periyodik bakıma geldim diye ekledim
    İçeride hararetli biçimde yine iş elbiseli birine birşeyler anktıp saati gösterip türkçe dışında birşeyler konuştuğunu görünce bizim için kötü şeyler söylediğini anladım ve lütfen ruhsatımı verin Ben size para kazandırmaya geldim sizden hakaret duymaya değil gereken yerlerede hareketlerinizi bildireceğim
    Deyince geri adım atarak ben size usta bulacaktım diye kıvırttı.Oysa iş önlüklü kişiye bizi gösterip heyacanla başka dilde küfrederken öyle durmuyordu.
    Sizden dileğim Bilim Hyundaiden bu kişiyi sorup nasıl böyle birini çalıştırdıklarını sorgulamanız ve ters davranışla karşılaşırsanız hakkınızı savunmanızdır. hoşçakalın hyundai severler leventhoca

8. Burak K.

Burak K. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Terbiyesizlik etmişler.https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley7.gif

9. Coşkun Özcan

Coşkun Özcan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    COŞKUN ÖZCAN
    Yaşadığınız Şehir:
    81- DÜZCE
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    kabahat sende leventhoca, biz burda kendimizi paralıyoruz yalova yolu şentürkler diye, sen gidiyon geçen sene açılan bilime, kime soordun da gittin Allah aşkına, bandırmadakini bırakıp orraya gelme sebebini anlamış değilim

10. erkancakan82

erkancakan82 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Erkan ÇAKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    hocam bandırmadan bursaya bakım için gelinirmi yaaa????https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley5.gif geçmiş olsun ne diyelim

11. unalinci

unalinci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    5 yıldır otosansitte sem oto giderim .memnunum .boya elektrik,mekanik bütün bölüm var.diyelim pompa problemi var olsun bırak arabayı herşeyi yapılmış al gel sen pompacı frenci radyatörcü dolaşmazsın sanyide günün öldürmezsin dürüst insanlar olduklarınıda düşünüyorum senin cüzdanında değil gözleri alınterinin emeğinin peşinde olduklarını düşünüyorum arabam şu an şanzıman arızası için orada bir haftadır şanzıman arar usta uygunbi şey bulunmadı arabasızda olmuyor tel ettim sekromeç ve bilyalaRI DEĞİŞİP TOPLA DEDİM YARIN TESLİM EDECEK İNŞALLAH BAŞKA USTALAR BU BENİM İŞİM DEĞİL GİT AL GEL DER ÜÇRET YETKİLİ SERVİSTEN HESAPLI SIRADAN TAMİRCİDENBİRAZ FAZLA AMA HAKKIDIR BIRAKIYORSUN ALIYORSUN VİCDANI İNANCI OLAN İNSANLAR
    KARAR SENİN H100 ARKADAŞ

12. unalinci

unalinci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ŞANZIMAN ARIZASI OLDU VİTES KARIŞTI ADINI BULDUM İNT DEN TEL E TTİM DURUMU ANLATIIM ÇIKMA ŞANZIMAN BULMALISIN DEDİ SİZ BULAMAZMISINIZ DEDİM BİZ KARIŞMIYORUZ BULUNCA BİAZ TAKARIZ DEDİ BİR ŞANZIMANIN NEREDE OLDUĞUNU HURDAVCILARI BULABİLİRMİYİZ BULDUK ALDIĞIMIZ ŞANZIMANIN İYİMİ OLDUĞUNU NE KADAR ANLARIZ VEL HASIL NİLÜFERDE OTURMAMA RAĞMENOTOSANSİTE KENDİ ÖZEL SERVİSİME GÖTÜRDÜM ADAM 3 GÜNDÜR ŞANZIMAN ARIYOR 600 CİVARI DİYOR MUAYYER BULUCAM DEDİ OLMADI BENDE SENKROMEÇ VE BİLYALARI DEĞİŞTİRİP TOPLAYALIOM ARABA LAZIM DEDİM H100 ARKADAŞLAR DEĞERLENDİRSİN HAYIRLI YOLCULUK

13. muratmkp

muratmkp Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    öncelikle merhabalar hocam bursada bildiğim kadarıyla 2 servis var

ve sen en dandik en adi n ş....siz olanına gitmişsin onların iş yapmaya niyeti

ve para kazanma dertleri yok defalarca şikayet edilmekerine rağmen kimse

ilgilenmedi onlara zaten yeni devir aldılar çok uzun ömürlü olmazlar

şentürkler servis ve satış daha iyidir

14. maydinn

maydinn Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar geçen yıl Şentürklerde 50 bin bakımını yaptırdım. Ben hiç memmun kalmadım. Gider gitmez senin lastikler bitmiş dediler ve bana lastik satmaya kalkıştılar. O lastikleri daha kullanıyorum. iki saata teslim edeceğiz dediler, üç saat sonra arabayı aldım. Bilgisayar sistemi şimdi çalışmıyor, biz faturayı postayla adresinize göndereceğiz dediler, hiç göndermediler.

Bu Sayfayı Paylaş