10 Kasım LPG KABLO

Elantra Hararet Oynaması

'Elantra Forum - Club (MD/UD; 2010–2015)' forumunda volkan5050 tarafından 20 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. volkan5050

volkan5050 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    VOLKAN YALAP
    Yaşadığınız Şehir:
    27-GAZİANTEP
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Arkadaşlar merhaba, 2012 prime plus aracımı 20000 kmde bir hafta önce aldım, alırken expertize de yaptırdım Aldığım arkadaş iyi niyetiyle(!) arıza lambasını söndürtmüş malum arıza kodlarını bulacaj cihaz, en azından benim gittiğim expertte yoktu. 200 km sonra motor arıza ışığını yakıp hararet göstergesi alçalıp yükselmeye oynamaya başladı. Ankaradan Antebe bu şekil geldim. Özel hyundai servisine götürdüğümde tüm tesisat ve termostat (müşür) kontrollerinde sıkıntı olmadığı, akım dalgalanması gibi bir durumun olduğu, akımda şasi eksikliğinden kaynaklı herşeydeb olabileceği, uzun süre garajda kalan arabalarda korozyon ya da oksitlenmeden olabileceği ya da beyinden olabileceği söylendi. Daha önce böyle bir durum yaşayan ya da şahit olan var mı? Neden kaynaklanabilir ve nasıl giderilir?

2. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,252
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
  3. volkan5050

volkan5050 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    VOLKAN YALAP
    Yaşadığınız Şehir:
    27-GAZİANTEP
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    teşekkür ederim, çoğu araç accent görünüyo bu sorunu yaşayan, bir de bir kaç kişinin değindiği gibi aözde uatalar denileni yapmıyor illa yorum katıyor, umarım tez zamanda düzelir, arıza ışığını görüp göstergenin kımıl kımıl oynaması çok sinir bozucu

Bu Sayfayı Paylaş